Nový Príchod Dievča Luxusné Plyšové Papuče Nadýchanou Kožušinkou Chlpaté Listy Krásne Značky Kožušiny Plyšové Papuče Pláži Listov Teplo Domova Listov

€3.57


Nový Príchod Dievča Luxusné Plyšové Papuče Nadýchanou Kožušinkou Chlpaté Listy Krásne Značky Kožušiny Plyšové Papuče Pláži Listov Teplo Domova Listov

Farba: Čierna / Rainbow farba / multi-color / prispôsobiteľné farba NÁM veľkosť: 6/7/8/9/10/11 Funkcia: Anti-slip / Ľahký / Priedušný Textilných materiál: EVA vrchný materiál: fox kožušiny Drahý priateľ, prosím skontrolujte nasledovné veľkosti grafu a zvoliť NÁS veľkosť podľa vašej nohy dĺžka: (Prosím skontrolujte vaše nohy dĺžke v centimetroch, Ako obvykle, papuče dĺžka je about1-2cm väčšia ako dĺžka nôh, Ručné meranie, tam bude 0,5 cm chyba)

FAQ: 1) O Platby: akceptujeme platbu do Úschovy, Paypal, T / T, Money Gram, Western Union, Webmoney, Boleto a iné platobné metódy. 2) O preprave: Ako obvykle, môžeme loď vašej objednávky 3 pracovné dni okrem špeciálne dni ako 11.11 po celom Svete doprava festival, Sviatok Čínskeho Nového Roka. A ak potrebujete, vaša objednávka naliehavo, prosím, kontaktujte nás pre najnovšie čas doručenia. 3) O termíne dodania: Ako obvykle, to bude trvať 15 až 30 dní, ale niekedy to môže trvať viac ako 30 dní (ako na 11.11 Globálne nakupovanie festival). A ak ste nedostali vašu objednávku do 60 dní (pričom Brazília je 90 dní) po I plnené v sledovacie číslo zásielky, prosím, kontaktujte ma pre poradenstvo (budem odporúčame vám počkať na týždeň alebo získať plnú náhradu) 4) O Vrátenie tovaru: Ak je položka, ktorú ste dostali, nie je, ako je popísané (alebo nefunkčné, prosím, dostať do kontaktu. Budem znovu si nový pár, alebo môžete požiadať o jeho vrátenie. (čiastočné alebo úplné vrátenie peňazí tým, konzultácie oboch stranách) 5) O spätnú Väzbu: I bude kontrolovať každý, aby pozorne predtým, ako som vám ho pošleme, a tak som si uistite sa, že vaša objednávka je v dobrom stave. Tak dúfam, že všetko môže kupujúci skontrolovať kvalitu pred potvrdenie vašej objednávky. V PRÍPADE, ŽE KVALITA JE DOBRÁ, PROSÍM, NECHAJ MA 5 HVIEZDIČIEK POZITÍVNU SPÄTNÚ VÄZBU. Ak existuje akékoľvek vady v kvalite, prosím, kontaktujte ma pre pomoc. Ja budem robiť moje najlepšie, aby si bola šťastná. 6) O Drop Shipping: čo Môžeme urobiť, drop-prepravné služby pre zákazníkov na celom svete. Ak potrebujete drop-prepravné služby, prosím, neváhajte napísať mi správu po umiestnené objednávky. 7) Ďalšie Otázky: Ak existuje akékoľvek ďalšie otázky, prosím, neváhajte ma kontaktovať. Ja vám odpovieme vám počas 6-12 hodín. Užite si nakupovanie v mojom obchode. Vďaka miliónov za vašu podporu!

Štítky: hoopet plyšové papuče, ženy, muža, papuče, krutá pravda, krása, osrstenie srsť, kabát umelú kožušinu, bežné tenisky, kožušiny s črievičku, žena gucci, hnedé plážové sandále, flip flop ženy.


( 2 Hodnotenie )

Počet