100ks Jednorazové Transparentné Vak Self-sacia Tryska Taška Jasné, Náustok Taška Piť Kvapaliny Transparentné Zapečatené Squeeze Tašky

€20.97


materiál:hliník

Veľkosť:18*10cmcm

B veľkosť:21*22.5*27 cm

farba:transparentná

balenie:5 ks

poznamenal:ostatné dekor nie sú zahrnuté,vak možno sklopiť.

Doprava:

1.Ponúkame rôzne medzinárodné spôsoby dopravy.Môžete si vybrať preferovaný postup na pokladni stránke.Náklady na poštovné líši v závislosti na spôsob dopravy, vybrané.

2.Zasielame všetok tovar, do 1-3 dní po prijatí platby (okrem sviatkov a víkendu).

3.Máme loď v Medzinárodnej Leteckej - mail z Číny Čína príspevok, Väčšinou môžete získať balík rýchlo do 1-5 týždňov, ale v prípade, stretnúť sa s prepravné vrchol sezóny sa možno dostať odkladu. Je to hlavne kvôli pošte a vlastné. Sľubujeme, že loď položku rýchlo, ale nemôžeme ovládať príspevok. Prosím, poznamenal. Krajina čas Dospieť Spôsob Dopravy, Prepravné po celom svete 7 - 45 dní International Air Mail dopravou Zdarma po celom svete

PS:Celkový čas doručenia = čas Spracovania + Poštovné čas. Vracia:

Všetky naše položky sú označené a balené v dobrom stave pred odoslaním. Mali by ste nájsť nejaké problémy s našimi položky.

prosím, neváhajte kontaktovať náš tím služby zákazníkom do 7 dní od prijatia tovaru.

Všetky výnosy položka nesmie byť použitý alebo zobraziť akékoľvek znamenie úmyselné poškodenie a musí byť v pôvodnom obale.

Štítky: jednorazové nápojové taška, vzor pravítko, puzdro náustok, doypack náustok taška, taška náustok, nové tlač skladacia nákupná taška, tesniace zbraň tryska, tryska kremíka, príslušenstvo stroj šiť, príslušenstvo šiť.


( 1 Hodnotenie )

Počet