Nordic Štýl Obed Taška Umývateľný Kraft Izolované Ice Pack Obed Taška Odolného Plastu-Zadarmo Taška pre Mužov, Ženy #CW

€6.99


Funkcie:

1. UŽITE si DOMA VARENÉ JEDLO VŠADE: Izolované chladnejšie obed taška je tu pomôže vychutnať si chutné domáce jedlá on-the-go! Nákladné a nezdravé nezdravé jedlo pre vás alebo vašu rodinu, je tu dostatok priestoru na obed, fľaše, ovocie a zákusky, veľmi robustný a dobre vybudovaná. Je to dobrý darček pre vašu rodinu a priateľov.

2. FIT JEDLO PRIPRAVIŤ PACK: Udržať sa fit, veľkú podporu pre vaše zdravé stravovanie. Udržať vaše jedlo v pohode, teplý a čerstvý, či už ste v kancelárii, v práci, v škole, vonku alebo na cestách, vždy zostať zdravý, obed tašky moderný vzhľad je navrhnutý pre mužov, ženy, deti, dospelí, chlapci alebo dievčatá všetkých vekových kategórií.

3. VYSOKÁ KVALITA: (11.8"Dlho,*4"Šírka*15.7"Výška) materiál telesa je silná tywek tkaniny, ľahký, odolný, húževnatý, odolné voči roztrhnutiu, odolnosť voči vode, priedušná. keďže vlákna, starostlivý, kvapaliny vody, oleja nemôžu byť prenikať ľahko, ale plynu a pary môžu prejsť, ľahko sa čistí, keď jedlo vytečie, vnútorná je vyrobené z hliníkovej fólie, ktorá je upravený tak, vysoká kvalita, nepriepustných, skontrolovali sme každý produkt a skontrolujte, či je funkčné.

4. KLASICKÝ DIZAJN: Multi-funkčné, kompaktný, štýlový & odolný. Opakovane šikovný obed taška, šité zovreté, ktorá je pevná ako magnet a to nie je ľahké spadnúť, jednoduché použitie, pre dospelých a deti oboch vhodné aj malé dieťa môže byť otvorený sám. Elegancie, štýlová, rozkošný, v pohode, výrazný a osobné, obed taška tiež môžu byť maľované a podpísané.

5. BPA ZADARMO a ECO-FRIENDLY: ochrana životného Prostredia , minimalizmus, prospešné a reuseble .

Zoznam:

1*obed taška

Štítky: mäso plastové tašky, koks plastové tašky, fixer plastové tašky, celulóza plastové tašky, plastové tašky čísla, hliníka plastové tašky, plastové tašky, odevy, plastové tašky butique, vektor plastové tašky, bk plastové tašky.


( 0 Hodnotenie )

Počet