Tablet 10.1 Palcový Notebook Notebook Wifi Mini Netbook Usb Slot, Klávesnica, Myš, Tablety, Gps Telefón

€68.06


Funkcie :

1. Pred 8 miliónov krásy fotoaparát:vlastné krásu na tablet počítač, aby ste sa viac krásne.

2. Kovové trupu Kolo: nová generácia trupu dizajn, jemné brúsenie kovov liečby, klzké trupu dotyk, a kruhové prechod kovov trupu, aby rukoväť veľkosť tabletu menšie a ľahšie ako rovnakej veľkosti.

3. 13 miliónov kamery inteligentné zameranie: automatické zaostrenie fotoaparátu môžete nahrať okamihy vo vašom živote, a aby vaše fotografie jasne.

4. Úchvatný 3D stereo surround zvuk:Voľná dutiny dizajn, prenikavý mid-tón, presné basy hrubé, zvuk viac nahlas a zvuk viac čistej, aby lepšie skúsenosti.

5. 6 G Prevádzky a 64 G Skladovanie: tablet počítač reaguje rýchlo a beží rýchlo, nie sú Tam žiadne tlak hrať veľké hry a beh viacerých programov, TF pamäťovú kartu rozšírenia je podporované.

Popis :

1. Vysoká rýchlosť WIF: Existuje viac hladšia a vyššia rýchlosť siete, menej rušeniu signálu, lepšie skúsenosti, vybaviť s Bluetooth a môžete pripojiť všetky druhy Bluetooth zariadenia.

2. 10. 1 palcový s vysokým rozlíšením obrazovky: Svetlé farby a svetlé vysokým rozlíšením obrazovky je každý obraz, živé farby a podrobnosti jasnejšie.

3. GPS satelitnej navigácie presnejšie: Aktualizácia na troch globálnych GPS založený na GPS, ktorý má v reálnom čase pripojenia andthe vyššie presne na miesto. Aj v tuneli môžete byť krok rýchlejšie.

Špecifikácie :

Model: 101

materiál: kov

Procesor: ARM dual core DSP

Procesor frekvencia: 1,5 GHz

Bežecká pamäť: 6+64GB

Jadro procesora: quad core

Životnosť: 9 hodín alebo viac

Veľkosť obrazovky: 10.1 palcov

Farba: biela, ružová, zlatá, čierna

Package Zahrnuté:

1 x tablet hosť

1 x nabíjačka

1 x OTG line

1 x box

1 x manuál

Štítky: veľký tablet, 4k notebook, petal telefón, tabliet, klávesnica laser virtuálne, android tablet, poznámkový blok, laser notebook mouse, 10 palcový netbook, klávesnica samsung kartu, Notebook.


( 1 Hodnotenie )

Počet