2019 Nové Pet Odstránenie Chĺpkov Špirála Profesionálne Veľké Psy Otvoriť Uzol Rake Nôž Pre Matné Dlhé Kučeravé Vlasy Kefou Pet Grooming Nástroj

€3.00


2019 Nové Pet Odstránenie Chĺpkov Špirála Profesionálne Veľké Psy Otvoriť Uzol Rake Nôž Pre Matné Dlhé Kučeravé Vlasy Kefou Pet Grooming Nástroj Popis: 100% Zbrusu Nový Vysoko Kvalitný!! Štýl: 11 zub(S)/16 zub(L) Veľkosť:S:17x7cm,L:17x9cm Materiál:Guma+Nehrdzavejúcej Ocele Package Zahrnuté: 1X Pet Špirála Funkcie: 1.Ostré čepele z nerezovej ocele umožňujú jednoduché dematting. 2 protišmykové gumové rukoväte poskytuje dobrý zmysel pre uchytenie 3.Vhodné pre domáce kožušiny starostlivosti a denných masáž, aby sa váš maznáčik kožušiny lesklejšie. 4.Vytvára vzhľad ručne odstránené dokončiť do 5 minút. Skvelé pre tvarovanie, konečná úprava, rednutie a de-prelievanie 6.Rýchlo a ľahko odstrániť voľné vlasy, rohože a spleti s minimálnym rezanie Tento obojstranný bol špeciálne navrhnutý na odstránenie hmotnosť moulted vlasy z undercoats, aby sa vaše domáce zviera kabát v dobrom stave. De-shedder je obojstranná a má komfortná rukoväť pre väčšie pohodlie a kontrolu.Tento de-shedder pomôžu zabezpečiť, aby váš maznáčik stále hľadajú ich najlepšie, uzol zadarmo a s lesklým zdravú srsť. Špecifikácie:

Štítky: kopyto orezávanie nôž, najdlhší lovecký nôž, profesionálne krivky špirála, kefa pláštenky, dlhé tmavé lovecký nôž, pes ženícha tabuľka, ženích tabuľka, kefa zlatý retriever, orezávanie nôž illung, kefa, hrebeň psa.


( 2 Hodnotenie )

Počet