7S li-ion batéria, 24V 4A nabíjačku výstup 29.4 V 4A 24V4A lítiové batérie, nabíjačky Rôzne konektory môžu byť vybrané

€29.37


7S li-ion batéria, 24V 4A nabíjačku výstup 29.4 V 4A 24V4A lítiové batérie, nabíjačky Rôzne konektory môžu byť vybrané

Nabíjačka Funkcie:

Inteligentné nabíjačky pre tento produkt. Použitie prepínanie napájania technológie, vynikajúci výkon elektrický bicykel lítiové batérie, nabíjačka určená, má vlastnosti nasledujúce výhody:

1. CE & ROHS Certifikát, Bezpečnosť a Vysokú Kvalitu.

2. Plne automatické prechod CC, CU a Float/cut-off.

3. Presné obmedzenia napätia & prúd, záruka plne nabitá a vyhnúť sa po starosti.

4. Práv: v priebehu prúdu, prepätiu, skratu a zmeňte polaritu.

About Product (O Výrobku

1. Všetky batérie sú vyrobené našej spoločnosti. Skladom čas nebude viac ako 10days. 100% nové produkty.

2. Aby naša dôvera zákazníkov, poskytujeme vždy 100% nové qulified produkty. A pred zásielky , budeme robiť re-test a celú prehliadku.

3. Ak sa vám nepodarí nájsť špeciálny produkt, čo potrebujete, kontaktujte nás, pomôžeme vám a poskytneme akýkoľvek typ nabíjačky.

O Dopravu

1. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

2. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

3. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin.

4. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie.

5. Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, Ak nechcete prijímať položky po 20 dňoch, prosím, kontaktujte nás, Budeme sledovať.

O po-predajný servis

1. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

2. Po tom, ako dostanete tovar, ak nechcete vedieť, ako ho použiť, prosím, cítiť sa slobodne, kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, na riešenie všetkých problémov.

3. Naša spoločnosť poskytuje na 1 rok zadarmo záruky. Do 1 roka, ak výrobok časti majú problém, poskytneme nové diely zdarma(Budete musieť poskytnúť silný dôkaz, ktorý ukazuje, tieto časti boli poškodené), stačí, ak nesú nákladnej dopravy. Zároveň sme tiež môže poskytovať zadarmo technology consulting.

4. Ak máte pocit, že služba nie sme dosť dobrí, povedzte nám, prosím, Budeme ocenia váš návrh a my budeme pokračovať v zlepšovaní sa.

O Spätnú Väzbu

1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

2. Sme ocenili, ak by ste mohli dať nám 5 STAR spätnú Väzbu a nechať Pozitívnu spätnú Väzbu na sos po

transakcia ukončená a my vám nejaké zľavy, alebo nejaký darček pre vaše ďalšej objednávke

-Sme určite bude dovolenky vás Pozitívna spätná Väzba raz dodanie je potvrdené.

3. Ak máte akékoľvek iné produkty, ktoré nebudú mať v našich webových stránkach,môžete mi povedať! Všetko, čo sme urobili nie je dobre,Pls napíšte nám!

4. Som veľmi ocenil, keby ste mi môže dať pozitívnu spätnú väzbu, keď sa dostanete tovar,mali By ste mať žiadny problém,pls nezabudnite na kontakt so mnou asap.Ďakujem.

Štítky: lg sim zásobník, nabíjačka batérií zásuvky, 24v 4a napájanie, duálny nabíjačka pre 18650, 24v 4a dc, robiton, 24v adaptér, 24v 4a, batéria obuvi, nabíjačka batérií s7.


( 2 Hodnotenie )

Počet