EU/US/UK/AU Sadeníc Vykurovacia Rohož 20X10inch Nepremokavé Rastlín Klíčenie Semien Šírenia Klon Starter Pad Záhrada Dodávky 1 ks

€7.63


Nepremokavé Kúrenie Rastlín Vykurovacia Rohož 20X10 Cm PVC dvojitá Izolácia Zlepšenie Prežitia po Transplantácii Kultiváciu Funkcie: 1.Užitočné & Trvanlivé:Silnejšie vykurovacích drôtov a hrubšie viacvrstvové konštrukcie.Zvyšuje úspech sadenice a odrezkov, odolná konštrukcia. 2.Kúrenie funkcia:Zohreje koreňovej oblasti 10-20℃ (50℉-68℉) vyššie teploty v miestnosti.Poskytuje teplo na zakorenenie priestor pre rýchlejšie klíčenie a zakorenenie. 3.Viacnásobné použitie:Ideálny na kontrolu teploty v plaz terária a malé zvieratko šachty. Ideálne v homebrewing pre udržanie požadovaného kvasenie teploty. Popis: 1.Skvelé pre klíčenie semien, plazy a varenia. 2.Pre lepšie vegetarián, bylina, a kvetinové semená na klíčenie. Špecifikácie: Farba:Čierna Materiál:PVC Veľkosť:20x10 cm Menovitý Výkon: 18W Menovité Napätie: 110V / 220V Typ:NÁM UL 120V,EÚ GS 230V,UK BS 240V,AU DSP 240V(voliteľné) Balík Zahrnuté: 1 * Vykurovanie pad(sadeníc starter nie je súčasťou dodávky) 1 * Zapojte Adaptér Poznámky: 1. V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách. 2. Prosím, nechajte mierne rozmer rozdiel vzhľadom na rôzne ručné meranie.

Štítky: cute flower pot, záhrada starter, teplo mat rastlín, zásobník osiva, ohrievač rastlín, tiguan tepla mat, tepelné elektrárne, clone trooper, prasnica, veľké sadeníc.


( 1 Hodnotenie )

Počet