Kickbox Športové Stenu Sexy Dievča Boj Samolepky Na Stenu Pre Dievčatá Spálňa Wall Art Nástenné Pre Dievča, Obývacia Izba Tapety H021

€8.93


Vitajte v našom obchode .Prosím, prečítajte si popis pod opatrne, aby sa uistite sa, že tento produkt je pravý pre vás. Ak máte akékoľvek otázky na túto položku,neváhajte a kontaktujte nás.Sme vždy radi pomôžu. Užite si nakupovanie.

Veľkosť (1 palec =2.54 cm ) :

42cm širokú x 50 cm vysoký

56 cm široká x 66 cm vysoký

Váš balíček bude obsahovať nasledujúce položky:

* Váš Odtlačkový

* Ľahké pochopiť, a postupujte podľa žiadosti inštrukcie

* Prenos Filmu

Podrobnosti : Materiál: Odnímateľný a trvanlivé samolepiace matným povrchom vinyl. Sa vzťahujú na všetky hladké povrchy, ako sú Steny, Okná, Dvere, Skrine, Plastové, Kovové, Dlaždice, Dosky a pod.

(Uplatňovanie obtlačky na textúrou steny bude trochu ťažšie) Sme vystrihnúť iba z jedného pevný tón farieb vinyl, druhom farby, vo vnútri je farba stenu alebo povrch, na ktorý chcete aplikovať. Vzhľadom na strane opatrenie, veľkosť môže mať 1-4 cm chyba. Veľkosť kotúča, môže byť trochu väčšie a zobrazia sa všetky podrobnosti. Veľkosti viac ako 23" môže prísť vo viacerých častí pre ľahšiu aplikáciu. Všetky naše produkty sú vyrobené na objednávku. Robíme to, aby sa uistili, že ste stále úplne nový múr kotúča, ktorý nebol sedí na polici alebo v ware dom pre vekové skupiny.

Prepravné a Dodacia lehota tovar zasielame do celého sveta. Položka Doba Spracovania: Väčšinou, položky môžu byť dodané von do 2 až 7 pracovných dní. Tranzitný čas a čas Doručenia líšiť v závislosti od toho, kde sa nachádzate a kde sa váš balíček pochádza, ako aj spôsob dopravy. Tiež, dodávka môže byť odložené pre dovolenku alebo fyzická nehôd. Položky sú dodávané z Číny Letecky, za normálnych okolností, dostanete k väčšine krajín do 15 do 30 pracovných dní. A položky dostať krajín, ako USA, Austrália, a to do 7 do 25 pracovných dní.

Spätná väzba Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ďakujem moc! Prosím, dajte nám vedieť pred odchodom žiadne negatívne pripomienky. Úprimne dúfame, že kupujúci nám môže dať príležitosť vyriešiť všetky problémy a budeme sa snažiť v našich silách, aby uspokojí vaše potreby. Sme čestní predávajúceho. Váš rešpekt pre nás bude veľmi ocenil. A necháme pozitívnu spätnú väzbu na všetkých kupujúcich.

Štítky: kickbox nálepky, auto, muay thai nálepky, minion, spálne, doplnky, dievčatá spálňa príslušenstvo home office, kickbox nálepky, dri fit tričko, sexy tapety na stenu, papierové 3d, lienka striebro, dievča, sexy tapety, bezplatne sexy dievča tapety.


( 0 Hodnotenie )

Počet