Univerzálny Flexibilný Lenivý Mobilný Telefón Gooseneck Stojan, Držiak, Posteľ, písací Stôl Tabuľka Clip Držiak pre Telefón Drop Nakupovanie

€3.93


Ak sa vám páči táto položka,prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní". Ak sa vám páči náš obchod,prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam". Ďakujem vám veľmi pekne. Pekný nakupovanie čas!

Popis:

* 100% zbrusu nový vysoko kvalitný! Názov produktu: Chuck lenivý mobilný telefón majiteľa Veľkosť produktu: môže pretiahnuť až na 66 cm Produkt materiál: ABS plast Farba: Biela, Ružová, Zelená, Tmavo Modrá Žltá, Svetlo Modrá Oranžová, Fialová, Čierna

Klip base eliminuje potrebu ťažkopádne detaily, a svorkou rameno je zdarma v zmluve. Celý proces je bezpečný a stave nabitia je jasné na prvý pohľad. Jednoduchá inštalácia, len klip, prekĺznuť, a pevne prilepené. Používať rôzne príležitosti oslobodiť svoje ruky, autá, bicykle, miest a tabuliek. Anti-kolízie a anti-scratch, zabránilo poškriabaniu telefón, rovnako ako je to možné, zvyšovať trenie a zabrániť, aby telefón pred pádom.

Package zahrnuté:

1* držiak na Mobilný telefón

Farba:

Biela Ružová, Zelená, Tmavo Modrá Žltá, Svetlo Modrá Oranžová, Fialová, Čierna

Štítky: gooseneck telefón stojan, gooseneck ploche držiaka telefónu, bestek gooseneck mobilný telefón majiteľa, gooseneck držiaka telefónu prieduch, gooseneck držiaka telefónu argos, posteľ gooseneck držiaka telefónu, gooseneck držiak na mobil, dlho gooseneck telefón, gooseneck držiaka telefónu svetlo, gooseneck držiaka telefónu rameno.


( 0 Hodnotenie )

Počet