Desktop 3D Tlačiarne, Špeciálne Ložisko 608ZZ (10PCS) ABEC-5 8X22X7mm Stlmiť Rýchla Miniatúrne Guľkové Ložiská ZZ809 Reprap Prusa i3 Časti

€5.04


DESKTOP 3D TLAČIARNE, ŠPECIÁLNE

LOŽISKO 608ZZ

To je úplne FUSHI.

Toto Ložisko môže byť vybavený Prusa i3 /Delta /Makebot.

Produkt Introuduce

Vnútorné (ID) : 8 mm

Vonkajšie (OD) : 22 mm

Šírka(B) : 7 mm

Veľkosť : 0.3150 x 0.8661 x 0.2756 palec

Dynamické Zaťaženie : 2799 N

Statické Zaťaženie : 1103 N

Hmotnosť : 0.0129 Kg

Produkt Zobraziť Detail Obrázkov

Tam Sú Ďalšie Špecifikácie Pre Váš Výber

** VYROBENÉ V ČÍNE **

Môžete ušetriť pár dolárov na nákup po trhu náhradných dielov.

Výmena tohto ložiska je ťažké & časovo náročný proces.

Nie Položky /Výrobku /Montáž /Nastavenie by ste mali použiť, nič menej, ako v REÁLNOM, ORIGINÁLNE náhradné diely.

"KVALITA VYPLÁCA V DLHODOBOM HORIZONTE"

Pozrite si obrázok uvedené vyššie, pred nákupom tohoto.

Prosím, napíšte nám ďalšie informácie o týchto.

Najlepšie pre ložiska.

Vyrobené v Číne.

Prosím prečítajte si podmienky pozorne pred nákupom.

O Nás

Pre Prispôsobenie/Hromadné Objednávky, neváhajte nás kontaktovať

Prepravné Podmienky

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Návrat Politiky

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Záruka A Údržba

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: námestie časti, i3 tlačiareň, prusa i3 časti prípade, 608zz, 608zz abec 7, Len Časti, prusa i3 elektronických súčiastok, xiro časti, 6x13x5 ložisko, 8x22x7mm.


( 1 Hodnotenie )

Počet