6 mm Kolo Rivoli Kamienkami S Pazúr Pointback Šiť Na Kamene K9 Sklenenými Kamienkami S Meďou Pazúry DIY Rivoli Kamienkami Kryštály

€2.68


6 mm Kolo Rivoli Kamienkami S Pazúr Pointback Šiť Na Kamene K9 Sklenenými Kamienkami S Meďou Pazúry DIY Rivoli Kamienkami Kryštály

Poznámka:

Názov položky: Šiť na kamienkami

Farba: Vitrial Svetla Zlatý tieň Ghost Light ..

Veľkosť: 8 mm 20pcs, 6mm 20pcs veľkosť

Tvar: Okrúhly tvar

Materiál: K9 Sklo Krištáľ.Skontrolujte, či je sklo alebo plast, stačí použiť ľahší spáliť,budete vedieť.

Použitie pre Tašky,Odev,Náhrdelník Šperky Príslušenstvo,Nail Art, Topánky, Mobilný Telefón,Box,Pero ,Pohľadnice,Čiapky,Nábytok,Čalúnenie Dekoratívne,Umelecké Dekorácie, Opravy atď.

Upozornenie: Vážení zákazníci, všetky naše výrobky sa predávajú od výrobcov. Kvalita je najlepší a cena je najnižšia. Naše zisky sú veľmi nízke, takže pre objednávky menej ako 5 eur, budeme posielať ekonomické balíky (balíky nemajú žiadne informácie o sledovaní). Viac ako $5 pošleme štandardné logistiky (s sledovania informácií). Avšak, bez ohľadu na to, ekonomický balík alebo štandardné triedy, sme sa zaviazali k plnú náhradu, ak sa balík stratí v priebehu prepravy .

· →JEDINEČNÝ DIZAJN : nie sú žiadne otvory sprievodca ihlou cez, ale budú vyzerať dekoratívne hot lepenie na plavidlá projektu alebo darčekovej krabičke.

· →VIAC FARBY: kiež by ste mohli vybrať niektoré lepšie farby, niektoré farby nie, že atraktívny

· →POZNÁMKY:Späť striebro pokovovanie,Pointback,Pod svetlom,veľmi lesk.

· →Šumivé a očarujúce kamienkami: majú veľkú iskru, a mať dostatok AB, že určite ste si účinok.

· → Pozoruhodné:Top vynikajúcu kvalitu jasné, optické k9 krištáľové sklo, žiadne plastové alebo akryl,hladké a šumivé, č vyblednutiu a blackening. Naše krištáľové sklenené korálky predstavuje skvelý tvárou okraji chytiť ľahká,čistá a iskrivá, Vysoká tvrdosť, nie je ľahké byť poškriabaný.

Ak sa vám páči táto položka,prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní" · Ak sa vám páči náš obchod,prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam"

【Photo show] vyzýva Komodity snímate vo fyzickej podobe. V dôsledku vplyvu počasia, ľahká, technológia, kamery a monitory, tam budú nejaké chromatické aberration na obrázky, ktoré nie je kvalita spôsobiť.

Štítky: rihnestone náramok, handričkou kameň, kamienkami crystal diera, kobaltová modrá rivoli, QIAO, šiť na rhineston, rhineston, rivoli, b kamienkami, sklo rivoli.


( 1 Hodnotenie )

Počet