Prírodné Bambusové Drevené Hodinky Dámske Hodinky Žena Presné Rozsahu Dreva Náramkové hodinky Slim Kožený pás Quartz Hodinky pre Ženy, Dievčatá

€11.41


Popis:

Vynikajúci Vzhľad: Tento javor digitálne popruh hodinky s hnedým arabské číslice dial a svetlo kožený pásik na to ukazuje, atraktívny vzhľad.

Praktické Pohyb: hodinky pracuje s batériou, pretože je to quartz materiál, jeho pohyb tak to je pohodlné použitie a nie je potrebné meniť moc často.

Pracky Dizajn: drevený hodiniek bol navrhnutý s pin pracky a tam sú 7 otvory na hodinky kapela, ktorá je viac ľahko prispôsobiť dĺžku.

Hodinky Materiál: materiál remienka je mäkké a pohodlné. Materiál hodiniek, ciferník je viac odolné a ľahko čítať čas.

Vhodné Príležitosti: Táto špeciálna javor drevených hodiniek je viac vhodný pre vás nosenie v niektorých príležitostných príležitosti a denné nosenie.

Vlastnosti Produktu:

100% Prírodné Drevo.

Ručne vyrábané zo Skutočného Dreva.

Pohyb Typ: Quartz

Prípad Materiál: Drevo

Kapela Materiál: Pravá Koža

Pracky Typ: Pin Pracka

Prípade, Priemer: Cca. 4cm

Prípade, Hrúbka: Cca. 1 cm

Kapela Šírka: Cca. 1.7 cm

Dĺžka Hodiniek: Cca. 24 cm

(2.54 cm=1.00 inch)

Upozornenie: pozor je vyrobený z prírodného dreva a je zabalený v ruke, tak to môže mať niektoré prírodné ostré línie a niekoľko kazov.

Obsah Balenia:

1 x Drevené Hodinky

Štítky: bob bambusu hodinky, drevené hodinky dámy, čokoláda hodiny, sledujte bambusu hodinky, uwood drevené hodinky ženy, fossil hodinky ženy, muži slim hodinky, skone bambusu hodinky, drevené hodinky zelené žena, drevené hodinky dievčatá.


( 0 Hodnotenie )

Počet