Sexy Nehrdzavejúcej Ocele Rozšírenie Yam Vaginálne Colposcopy Vaginálne Dilator Speculum Análny Sex Hračky Análny Speculum Zrkadlo Análny Dilato

€4.51


Materiál:Nehrdzavejúca Oceľ Rozmery:Nastaviteľné Množstvo:1pc Ako používať Pred uvedením do pošvy, kabát niektoré lekárske triedy mazacie na povrchu pošvy a vaginálne speculum dilator, zatvorte dilator, vložte ju do pošvy ticho, potom otočte rukoväť nadol, otvorený zobák a opraviť rozšírenie priemer pomaly. Vaginálne speculum nie len môže byť použitý v vyšetrenie pošvy a krčka maternice, plodnosť liečby, ale tiež môžu byť použité ako sex rekvizity dospelých hry. Hrať úlohu lekára, že vaginálny speculum vám umožní preskúmať súkromia svojho partnera. Jednoduché a účinné. Po otvorení, speculum môže byť blokovaný pre definovaná pozícia.

Poznámka: Bezpečné a súkromné balenie (všetky objednávky sú diskrétne zabalený,nie všetky slová z "sex", zobrazí buď na faktúru alebo na e-mailovej schránky )

Štítky: sexuálne hračky pre človeka predkožky penisu, moje sexuálne hračky, análny speculum, klystír, sex hračky, sex, análny plug, šperky z nerezovej ocele, speculum análny, kegel panvovej.


( 2 Hodnotenie )

Počet