Mäkké Oka 1m/veľa 2colours Bronzový Oka textílie, Čipky svadobné šaty, závoj, DIY textílie transparentné šaty textílie H017

€5.90


1、Textílie Kategória:sieťovina 2、Tkanina Šírka: 1.50 m 3、Jednotky Hmotnosť: 130 g/M

4、textilných dekorácií: Bronzový 5、Tkaniny Farba: Biela ,Champange 6、Minimálne odberové Množstvo: 1 M =Dĺžka 1m x widht 1,5 m . kúpiť viac a nie rezať ! 7、Podpora: Zúčastňovať sa na všetkých akciách v našom obchode.

8、Textílie Funkcia: Odevné Textílie/ DIY produktu Textílie/ Odevy Doplnky, Textílie.

9、Odporúčame Produktu: Šaty, Plný šaty, Kabát, Cheongsam,svadobné šaty. PS:Výška denstiy bronzový textílie.použitie silvier prášok robil to . takže tkaniny klesne vrhu prášok. ak akékoľvek quesiton ,dajte nám prosím vedieť . Láskavo Pripomenúť :

Úprimne dúfame, že sa vám bude páčiť náš tovar a byť spokojní s našimi službami zákazníkom. Všetky pozitívne reakcie je vítané, keď dostanete tovar. Prosím, dajte nám mierne alebo negatívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní v každom ohľade, prosím neváhajte nás kontaktovať na riešenie. Vopred oceniť za pochopenie.

Funkcia: Vynikajúcu kvalitu čipky len robí pre svadobné šaty, večerné šaty a závoj, ect. Tiež môžu byť použité pre všetky druhy DIY produkty.

Farebný Odtieň: Obrázky a objekty bude o niečo málo farebný rozdiel v rôznych obrazovky počítača. Ak je rozpor medzi obrazom a skutočný výrobok, skutočný produkt sa riadi. Dúfame, že si zvážiť vaše objednávky starostlivo ak nemôžete prijať, farba a tieňovanie.

Štítky: poliester plastové textílie, reflexná textílie predaj, 3d čipky, patchwork kožušiny textílie, sieťovina lada, textílie v meter, Bavlnená Tkanina, bunda tweed, deco oka páse s nástrojmi, motýľ šaty textílie.


( 5 Hodnotenie )

Počet