500 kusov vzácnych zemín magnet priemer (špecifikácia: 20 10 4 hole4) malé námestie trvalé neodýmu, magnet s otvorom

€125.48


Materiál: Neodýmu counterbore námestie magnet Certifikácia:RoHS prešiel Trieda: N40 Magnetization: Axiálne magnetized / Tyče na Ploché Končí Stav: Úplne nový Tvar: List Tolerancia: +-0.3 mm Popis Neodýmu (chemický symbol Nd) je prvok 60 o periodickej tabuľky. To je vzácne, zem, kov a tvorí jeden z Lanthanides série. Keď pridané na Železo (Fe), Bór (B) (chemický vzorec Nd14Fe21B) výsledný magnety sú najsilnejších magnetov v súčasnej dobe k dispozícii. Neodýmu magnety sú niekedy známe ako Neo,Neod alebo NIB magnety. Neodýmu magnety sú obvykle potiahnuté, Niklu, Medi, Niklu, pokovovanie, aby sa zabránilo železa z hrdzaveniu. Neodýmu blok magnet bol vyrobený z NdFeB, majú silné magnetické výkony a vzhľad nie je hrdza, zvyčajne umiestnené v miestnosti teplota maximálna prevádzková teplota 80 ° C ,a to nikdy nebude demagnetization. Aplikácie Akustické pole: reproduktor, prijímač, mikrofón, alarm, fázy audio, auto audio a tak ďalej. Elektronika: permanentnými pohon vákuové vypínače obvodov, magnetické relé, meter,zvuk meter, reed prepínač snímačov. Elektrické pole: VCM, CD / DVD-ROM, generátory, motory, servo motory, micro-motory,vibračné motory. Stroje a zariadenia: magnetickou separáciou, magnetické žeriav, magnetické strojov. Zdravotná starostlivosť: MRI skenery, zdravotníckych zariadení, magnetických výrobkov pre zdravie a tak ďalej. Iné odvetvia: magnetized Vosk, rúry descaling, magnetické zariadenie, automatické mahjong stroj,magnetické zámky, dvere windows, magnetické, magnetické batožiny, kožené magnetické hračky,magnetické nástroje, dary a balenie. Tip 1, Silné magnety by mali Držať preč od Ironware a niektoré ľahko magnetized železa, výrobky,ako sú monitory, bankové karty, počítače, televízory, mobilné telefóny a iné. 2, Silné magnety by mali byť uskladnené v suchu, vyhrievané prostredie, a je potrebné používať z plastu,dreva, kartónu, pena oddelené a zabalené. 3, Magnety by mohli mať záujem v vodomeru ,Elektrické elektromer, plynomer a niektorých meracích prístrojov existujú niektoré nepresné ovplyvniť (ako napríklad : ak magnety umiestnené v blízkosti meter, meter spomalí) vezmite Prosím na Vedomie, Keď pripojíte dva magnetické tlačidlá, nakresliť ich blízko pri sebe pomaly a jemne. Pevný drvenie by spôsobiť poškodenie a trhliny v magnetických materiálov. Magnety sú vyrobené z Neo Neodýmu Magnet materiálu a majú neuveriteľnú magnetické výkony.

Zákazníci budú byť dovozných ciel a daní.Budeme však len účtovať kúpnej ceny,poštovné a balné pre vaše položky.Akékoľvek ďalšie colné poplatky musia byť zaplatené za vami.

Máme loď po celom svete Čína Príspevok Mail cez Čína Príspevok.Tovar vám bude odoslaný na vašu adresu uvedenú na www.ozvucenieaosvetlenie.sk.Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa a psč je správne.Budete si všimol, s sledovacie číslo raz shippment dosiahol.

Snažíme v našich silách, aby vám najspoľahlivejšie,affortable spôsob prepravné služby.Ale niekedy medzinárodné dodávky je veľmi závisel od dopravcu coompany a loal colné alebo povinností.Sme schopní prevziať zodpovednosť za Vlastné oneskorenie alebo dane. Ak nechcete prijímať položky na čas,pls ihneď nás kontaktujte pre ďalšiu pomoc.Vďaka za vaše porozumenie.

Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, z akéhokoľvek dôvodu, dajte nám vedieť. Budeme bezodkladne nahradiť položku alebo vám vrátenie peňazí. Je to také jednoduché! Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné. Nákladné poslať späť a znovu odoslať by mal byť zaplatená kupujúcim.

Všetky položky budú odoslané 7~10 dní po úhrade sa vymaže.To zvyčajne trvá asi 30-45 dní pre prepravu príchode k vám, špeciálne príležitostne,možno potrebovať 2 mesiace, alebo viac času na odoslanie. Ako logistiky rýchlosť je mimo našej kontroly, takže ak máte potvrdené objednávky a uhradený,ktoré hovoria, ako ste sa dohodli naše dodacia lehota. Ak máme deliverd svoj pozemok a dá vám sledovacie Číslo,môžete kontrolovať a ukázal na ceste,ešte ste receiced to,odporúčame vám kontaktovať s vašimi miestnej pošte alebo čakať na to s trpezlivosťou.

Štítky: náhrdelník pearl ocele, LGLOIV, magnet prúžok, magnet neodýmu, bar magnet nástroj, výkon prísavkou, 8 mm neodýmu, magnet sliz, iman magnet, mesto so suvenírmi.


( 0 Hodnotenie )

Počet