1080P HD Webcam počítačovej Siete PC Kamera, USB Kameru so vstavaným Mikrofónom pre Konferenčné Video Online Kurz Live Vyučovania

€14.26


[High-definition video call]-Či už hráte na Skype, alebo sa hráte sami, túto ukážku webkamery môže hrať 1080p HD video 1080p pri rýchlosti 30 fps, poskytovať jasné snímky. Automatické opravy v nízkych svetlo umožňuje vidieť jasne, dokonca aj pri slabom osvetlení alebo nízke podsvietenie. Tvár príslušenstvo technológia automaticky optimalizuje obraz, aby ste sa vyzerať krajšie vo videu.

Vstavaný mikrofón: veľmi vhodné pre webové semináre a video konferencie. Vstavané mikrofóny majú automatické zníženie hluku funkcia, takže zvuk je čistý a jasný, vysoko-kvalitný stereo prináša jasný a prirodzený zvuk. Toto je najlepšia voľba pre videokonferencie na výstup zvuku jasne v hlučnom prostredí.

[Plug and Play a Rotačné Inštalácia] Toto jednoduché nastavenie USB počítača, webkamery môže pripojiť a prehrávať video do 5 minút bez nutnosti inštalácie ďalšieho softvéru alebo ovládačov. To je kompatibilné s USB 2.0. S pomocou rotujúceho svorka, môžete ho nainštalovať na ľubovoľnom zariadení, ako je napríklad prenosný počítač, statív, ploche, počítač, LCD displej, atď., a aj položte ju na stôl.

[Širokouhlý Softvér s Kompatibilitou a možné varianty], Pretože tam sú rôzne video chat softvér pre rôzne účely, kamera má veľmi širokú škálu softvér s kompatibilitou a môžu byť použité s Skype, Zoom, Facetime, Facebook, YouTube, PotPlayer, atď. Môžete ľahko použiť tento fotoaparát pre on-line vzdelávanie, stretnutia, hry, video hovory a nahrávanie.

[Viac Operačných Systémov] webcam podporuje viacero operačných systémov, vrátane systému Windows, Mac OS, Smart TV, Android, atď.

Objektív: horizontálne 80 stupňov, uhlopriečka 95 stupňov, 2G2P objektív

Špecifikácie:

Rozlíšenie: 1920 * 1080 --- 1080P / 30FPS real-time prenosu

Systém podpory: hlavný prúd XP2 a vyššie, MAC, Vista, Win7 / 8/10 a iné operačné systémy

Dekódovanie videa: H. 264 / formáte mjpeg / YUV kódovanie výstupu, Podpora platforiem: Douyin, Douyu, Kuaishou, Huya Live, WeChat, QQ, Dingding, Tencent Stretnutie, ZOOM Stretnutie, POTPLAYER, Netmeeting, atď.

Mikro: Vstavaný všesmerového zvuk pickup, 16BIT, 16KHZ vzorkovacia audio výstup

Podpora 3D denoising, zlepšenie obrazu, dynamický kontrast rozšírenie funkcií spracovania

Video výstup: USB streaming videa

Pracovné napätie: USB / 5V

Veľkosť produktu: 82 * 31.8 * 29.5 mm

Produkt hrubá hmotnosť: 134g

Štítky: fotoaparát web, 1080p webkamera, zadarmo on-line sietí, kurzy, nástroje networking, cabas kurzy, hd webcam, sieťové nástroje zadarmo, ov9726, cam web, 4k kamera.


( 0 Hodnotenie )

Počet