LIGE Bezdrôtové Slúchadlá Bluetooth 5.0 Šumu Športové Headset Nepremokavé Vstavaný Mikrofón Bluetooth Slúchadlá Dievča, darček

€14.26


Funkcia:

1. Automatické spojenie: zdvihnúť telefón a zapnite ho automaticky. Spárujte headset automaticky spárovať. Zapnutie telefónu pripojiť priamo bez manuálnej párovanie. Prevádzka je jednoduchá. Inteligentné tlačidlo ovládania môžete vykonať žiadnu operáciu s len jedným dotykom.

2. Volať na zníženie hluku: binaural zvuk, podpora hovoru funkcia, podpora adaptívne redukcia šumu technológia, poskytnúť high-definition hovor skúsenosti. Pomocou najnovšej technológie Bluetooth 5.0 bezdrôtové technológie, diaľkové stability a neprerušovaný prenos, jasné hovory.

3. Ergonomický dizajn: vhodné pre auricles, žiadna bolesť pri nosení na dlhú dobu, a pohyb nebude patriť. Tri páry zátkové chrániče sluchu (L / M / S) sú k dispozícii bezplatne poskytovať dlhodobé pohodlie.

4. Pre slúchadlá, napájanie display: Po pripojení headsetu, slúchadlá napájanie ikonu v stavovom riadku sa zobrazí na displeji telefónu.

5. Hlboké hydroizolácie: Na presne určené viackrokový proces môže zabrániť dažďovej vody, vstup na slúchadlá a škodlivé komponenty bez obáv dažďu a potu.

balenie zoznam:

X1 Konektor Pre Slúchadlá

Nabíjanie box X1

Údaje linka X1

Zátkové Chrániče Sluchu X1

Spoločný problém

Otázka: koľko to stojí na loď do mojej krajiny?

Odpoveď: doprava Zadarmo

Otázka: môj produktu majú sledovacie číslo zásielky?

Odpoveď: Áno, pošleme sledovacie číslo každej objednávke spolu s objednávkou. Môžete skontrolovať stav doručenia na príslušné webové stránky.

Q: Má tento produkt prísť s maloobchodné balenie?

Odpoveď: už Sme uviedli, že balenie podrobnosti v popise každého produktu sa, prosím, informujte ho. Ďakujeme!

Otázka: Sú moje slúchadlá nepremokavé?

Odpoveď: headset môže byť IPX6 nepremokavé, zatiaľ čo nabíjanie prípade nie je vodotesný.

Otázka: môžem používať slúchadlá ak chcete nastaviť hlasitosť?

Odpoveď: Áno, môžete nastaviť hlasitosť cez tlačidlo headsetu.

Otázka: 10 m od telefónu, môžem stále ovládanie hudby cez slúchadlá?

Odpoveď: Áno, v bezbariérové prostredie, headset môže byť pripojené až 10 metrov.

Otázka: Ako môžem vidieť silu moje headset?

Odpoveď: Podpora skontrolujte silu headset na Apple a Android telefóny, a zobrazovať iba výkon hlavného headset.

Otázka: Bude môj headset automaticky vypne?

Odpoveď: Keď je headset mimo plnenie prípade a nie je spojený a nemôže byť prevádzkované, bude automaticky vypnúť v asi 5 minút.

Štítky: bluetooth slúchadlá pre dievča, slúchadlá z jednorožec, držiteľ karty notebooku, bezdrôtové stereo slúchadlá typ c, dievča headset, lige hodinky, monitor na stenu, lige človek pozerať, lige mužov hodinky, bezdrôtové slúchadlá konektor typu c.


( 1 Hodnotenie )

Počet