Smart Valec Zámok Európsky Štýl Elektronické zámky Dverí Digitálny Klávesnica Kód RFID Karty Keyless Zámok Pre Domáce Apartmán

€65.59


Smart Valec Zámok pre Európsky Model

Drahý priateľ: Toto je najnovší valec smart lock, Máme veľa produktov na sklade, budeme loď, aby ste sa v 72 hodín. Majú Radi Nakupovanie!!! Vezmite prosím na vedomie, že tento výrobok je odkaz pre valca bez funkciu Bluetooth.

Inštalácia prípade od kupujúceho

Inštrukcie:

štandard: Európska Norma 40/40 (omeškania produkt je 40/40mm, ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, pls povedzte nám) Odblokovanie: RFID Karty Smart card / Heslo /Kľúč Farba: Strieborná/Čierna Typ batérie: AAA Batéria Výmena Batérie: Vymeniteľná Materiály: 304 Nehrdzavejúca Oceľ + Hliník + Plast Nepremokavé Trieda: IP44 Automatický Zámok: Áno Nastaviteľné Dverí Zamky Čas: Áno Nízky Stav Batérie Pripomienka Funkcia: Áno Pracovná Teplota: -30-60 stupňov

★Štandard: Európska Norma 40/40 (omeškania produkt je 40/40mm, ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, pls povedzte nám.) ★Viac veľkosť mocť:30/30 mm 35/35mm 60/40 mm 75/40 mm ●Ak potrebujete "30/30mm",keď objednať, stačí napísať poznámku alebo správu "30/30mm" pre nás. ●Ak si nie ste istí, veľkosť, pls povedzte nám svoje varnej nádobky alebo poslať fotografiu pre nás. vďaka

Ťahanice Prístupový Kód

Aryclic Dotyková Klávesnica Heslo podporu 4-8 digitals Podporu Anti-Peeping Virtuálne Heslo zadajte, Vstup náhodné prístupový kód, pred alebo po správne heslo, Toto je vaše dvere oveľa zabezpečené.

Prísť s 3 kariet pre vás

Max podporu 150 karty Položka predvolené s 3ks, pokiaľ potrebujete viac, prosím kontaktujte nás.

Mechanický Kľúč, Odomknúť

Mechanický kľúč & Externé napájanie rozhranie ako náhradnú v prípade, že batérie je mŕtvy.

Dlhá Životnosť Batérie Starostlivosť

Smart lock je pokročilý smart lock ponúka Airbnb integrácie a high-tech automatizované funkcie. Automatický zámok funkciu môžete nastaviť čas pre dokonalé nastavenie zabezpečenia. Dlhá životnosť batérie zabezpečuje kvalitu využitím. S ľahko dostať zmeniť batérií, šetrí hore a byť pohodlnejšie, keď je napájanie vypnuté.

Ako Nainštalovať?

●Jednoducho použite skrutkovač hex nainštalovať do 3 minút ●Žiadne lámanie dvere alebo zmeniť dvere tela

Jednoduchá Inštalácia, video návode

video trvá približne 1 minúty naznačujú, kliknite na WIFI.

Merania:

C001A sa hodí na všetky dvere s hrúbkou 55-105mm s priemysle-štandardné západka vrt, ktorý je 2-1/8" v priemere. Každý zámok je dodávaný s gumovými dištančné pomôcť vytvoriť čo najviac bezpečné uchytenie. Rozmery sú zahrnuté v nižšie uvedenej schéme zobraziť skutočnú veľkosť.

náš štandardný produkt je 40/40mm, ak budete potrebovať ďalšie veľkosť, pls povedzte nám

Vhodné Valca, Typy

Náš Európsky štandard smart lock vždy vyhovuje pre západka a doorknob, ako je uvedené v "známka" symbol. Ste pripravení ísť a nainštalujte ho ak chcete nahradiť existujúce zámky, jednoducho zmeniť nový zámok s našimi podrobné inštrukcie.

Zoznam balíkov

1 × zámok valec 1 × hex skrutkovač 1 × stránke Inštalačná Príručka 2 × mechanický Kľúč 3 × RFID kariet 5 × Keychains

Štítky: pre domáce, dverný zámok, keychain, rfid tag, zámok ttlock, dvere list, b ez p e dverí zamky, zámok, kód zámku, dahua poe.


( 3 Hodnotenie )

Počet