Nový Batoh, Veľká Kapacita Módne Trendy Nylon Handričkou Bagpack Mládež Ulice Batohy Pohode Študent Školské Tašky Cestovné Šedá Zelená

€19.40


Veľká taška je ideálny pre prácu. Nosenie notebooku, plánovač, notebook, telocvični oblečenie a váš obed.

Jeho je ideálny stredne veľké vrece. Má pekné pevné štruktúry, ale stále pružná a nie tuhá. Veľmi ľahký.

S jednoduchý dizajn a kvalitné materiály, ktoré vám dá to veľa charakter ako roky ubiehajú a vy môžete mať veľa rokov používania z toho naozaj dobre vyrobené, univerzálna taška s nadčasový štýl.

Celková veľkosť hlavné vrecko je ideálne. Na oddelení sú celkom štandardné a dizajn je elegantný a moderný.

PLATBY:

1. Akceptujeme všetky platobné metódy, ktoré sú podporované www.ozvucenieaosvetlenie.sk. 2. Veľkoobchod a drop shipping obe sú vítané. Pre veľkoobchod, ponúkame zvýhodnenú cenu. Pre drop shipping, by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a nenechá žiadne informácie o nás, ak by ste chceli.

ZÁSIELKY:

1. Uistite sa, že ste dodaciu adresu je správne. Prosím, zanechajte nám svoju dostupné telefónne číslo a poštový kód. To vyžaduje Čína Post Office. Inak, zásielky bude odmietnuté! 2. Všetky položky, ktoré budú odoslané do 3 až 5 pracovných dní.

DODACIA LEHOTA:

1. Normálny čas doručenia je uvedený nižšie. Ale sme nemôže zaručiť, čas doručenia.

2. Ak o ochrane dátum bude uteká, ale tovar sa nedostali, obráťte sa na nás. Ak s tým budete súhlasiť, môžeme rozšíriť na uistite sa, že vaše peniaze sú v bezpečí.

UPOZORNENIE:

Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane.

VRÁTI ZÁRUKA:

1. Budeme skontrolujte položky starostlivo pred odoslaním. 2. Ak nie ste spokojní s položku z akéhokoľvek dôvodu, prosím, neváhajte nás kontaktovať. Buď sa budeme vám posielať nový alebo vrátenie peňazí hneď, ako sme sa dostať vrátené položky.

Spätná VÄZBA:

1. Ak je niečo zle s položkami, ktoré ste obdržali, prosím, kontaktujte nás PRED odchodom žiadne neutrálne alebo negatívne spätné väzby. Budeme sa snažiť nájsť spokojní pre vás riešenie. Vaše pochopenie je vysoko cenený. 2. Ak ste spokojní s položkami, ktoré ste obdržali, prosím zanechať pozitívne spätná väzba a 5 star rating pre nás.

Štítky: batoh street style, späť pack žltá, taška streetwear, batoh nasa, nasa batoh zeme, športový zelený batoh, Batoh, batoh mužov, mäkký zelený batoh, batoh ženskej mládeže.


( 0 Hodnotenie )

Počet