Stan / Tarp časti peg otáznik Nechtov Oceľový kolík 18 cm 5 nastavenie

€3.29


Vitajte v našom obchode.

Naše výrobky sú dostupné ceny a kvalitný. Podporujeme dropshipping a veľkoobchod . Ak chcete pracovať s nami dlho, prosím kontaktujte nás a my vám veľmi priaznivé ceny.S Pozdravom!

Je vyrobený z robustnej, robustné, vysoko pevnej hliníkovej zliatiny, takže to nebude zlomiť alebo ohnúť. Vysoká pevnosť hliníkovej zliatiny kolík je vynikajúca korózna odolnosť a trvanlivosť.

Je ľahšie a pevnejšie ako titán, oceľ. Odolnosť, ľahké, tepelne odolné, bez-toxický a nežieravé. Titán je tenký, ľahký materiál s nízkou tepelnou vodivosťou.

To je možné vložiť nechtov hladko bez ohľadu na to, mäkké pôde alebo tvrdej pôdy. To je kolík pre veľmi funkčné stan. To je optimálna veľkosť, ak nie chcete zvýšiť svoju batožinu, rovnako ako je to možné.

Pengu tábor nastavenie nástroja venovaný stan pre stan fixácia, ľahké a pohodlné nosenie. Hory táborisko je trvalé trávne porasty, ťažké zem tak, kovové kolíky sú nutnosťou pre kempovanie fanúšikov.

Farba: Strieborná

Materiál: hliníková zliatina

Váha: Od 15 g / kniha.

Veľkosť: 18 cm (dĺžka) x 0,6 cm (priemer)

Obsah balenia:

5 * Zem nechtov

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: stan coleman, tc stan, nh stan, obývacia izba stan, kocka stan, dod stan, veľký stan, vzduch stan, teplo stan, mongolskej stan.


( 1 Hodnotenie )

Počet