Skladacie Vedúci svetlo USB Núdzové Svietidlo Stmievanie Svetlomet Nepremokavé KLASU XPE Pracovné Svetlo Pre Noc na Koni Rybárske potreby na Kempovanie

€3.37


Odrážky:

1、s Nastaviteľný hlavový most: LED reflektor je malý a ľahký, s netto hmotnosťou asi 49 g, ktoré je jednoduché na používanie a prepravu. S nastaviteľný hlavový most, to je pohodlné na nosenie a nie ľahko deformovať.

2、4 Úrovne Jasu: 2*KLAS+XPE zdroj svetla, LED reflektor má vysoký jas. Prvá úroveň: COB; druhá úroveň: XPE; tretia úroveň: KLAS+XPE; štvrtý stupeň: flash, XPE vysoká svetla osvetlenie a KLASU povodňových osvetlenie, splniť rôzne svetelné potreby.

3、90° Sklopný Reflektor: svetlomet môže byť zložený o 90° aby sa mohol pružne prispôsobiť osvetlenie uhol.

4、USB Nabíjanie: svetlometu podporuje mobilný telefón, power banky, notebook a iné zariadenia USB nabíjanie.

5、IPX5 Vodotesný: svetlometu je IPX5 nepremokavé a môžu byť použité na daždivé dni. Vhodné pre outdoorové aktivity, ako noc na koni, camping, turistiku, nočný rybolov, jaskyne, výskum, atď.

Špecifikácie:

Zdroj svetla: LED + dual KLASU

Napájanie: 1*18650 batéria (nie je súčasťou), USB nabíjanie

Váha: cca 89g

Svetlo vedúci veľkosť: cca 75*50*53 mm

Skladacie uhol: 90°

Nepremokavé úroveň: IPX5

Režimy:

Prvá úroveň: KLAS

Druhý stupeň: LED

Tretia úroveň: KLAS+LED

Štvrtý stupeň: blesk

Materiál: ABS

Používa: údržba, nočný rybolov, cyklistika a pešia turistika

Balenie Zoznam:

Reflektor*1

USB Kábel*1

• Všetky položky bude odoslaný do 2 pracovných dní po úhrade sa vymaže.• Všetky položky bude dodaný prostredníctvom Post Mail, ktorý zvyčajne trvá 15-35 dni, aby sa dospelo.• Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy (napríklad oboch krajín, zvykov, tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov, ako sú sviatky, počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia. Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.• Dovozného cla, dane z pridanej hodnoty a iné poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo náklady na dopravu.Krajina Čas Doručenia(Cez Post Letecky)Pracovných Dní + sobota + SundayNorth Americký /Západná Európa 7~20 daysEastern Európe 7~35 daysAustralia 7~30 daysCentral Ázia 15~45 daysSouth Americký 15~50 daysEastern Ázijské 7~20 daysOthers 15~60 dní

• Prosím nechajte 1 minútu na kontakt s nami PRED odchodom zlé spätnú väzbu, budeme riešiť problém pozitívne a urobiť všetko, čo môžeme, aby sme, aby ste spokojný• ak nie je žiadny problém s nákupom. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!

Kontaktujte nás

Naše úradné hodiny sú :- 9:00 do 18:00 (GMT +8) pondelok až piatok - 8:30 do 12:30 (GMT +8) SaturdayAnd naša kancelária je zatvorené v nedeľu a štátne sviatky (Čína), ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin

Naše Misie:

1. Ak chcete exportovať kvalitný tovar z orientu za priaznivú cenu pre vás.2. Práca so zákazníkmi s cieľom vybudovať svoj obchod .3. Ak chcete maximalizovať naše medzinárodné kupujúceho ziskovosti a konkurencieschopnosti.Prosím, príde čoskoro a navštívte nás znova!

Štítky: rybárske kliešte pesca, svetlomet, peterbilt, 3w cob led svetlomet, led svetlomet, pochodeň xhp, turistika príslušenstvo deti, l baterka, styke led svetlo, eagtac.


( 3 Hodnotenie )

Počet