2 ks 6806 61806 keramické ložiská ZrO2 guľkové ložisko 30x42x7mm bicykli ložisko MTB bicykel ložisko pre pretekársky bicykel kolesa BB30

€8.81


6806 61806 plný ZrO2 keramické isko 30x42x7mm bicykli ložisko,MTB bicykel ložisko pre pretekársky bicykel, kolesá

Veľkosť:

Vnútorný priemer 30 mm

Vonkajší priemer 42mm

Hrúbka 7mm

Vnútorný krúžok,vonkajší krúžok,gule : ZrO2

PTFE klietky

Žiadne tesnenie

Pretože sú dve mnoho rôznych druhov ložísk,tak sme cann;t zobraziť všetky ložiska v našom obchode,takže ak chcete, aby niektoré modely, ktoré nie sú v obchode, prosím, kontaktujte ma pre viac informácií. Plný keramické ložiská s č-magnetické izolácia, odolnosť voči korózii, oilessness,samo-mazacích vysokým teplotám, zima, atď., môže byť použitý vo veľmi hardsh prostredia a osobitných podmienok.

1, vysokorýchlostné: za studena, malá sila, pružnosť, anti-stres, zlá tepelná vodivosť, nízka hmotnosť, nízky koeficient trenia, atď., môže byť aplikovaný na 12,000 rev / min až do 75 000 rev / min high-rýchlosť vretena a ďalších presných zariadení v;

2, vysoká teplota: teplota samotný materiál má 1200 stupeň, a dobré samo-mazacích normálnej teploty medzi 180 stupňov~ -260 stupeň, č opuchy spôsobené v dôsledku teploty. Plný silicon nitride keramické guľkové ložiská na 800-1000 stupeň,normálnu teplotu, môže byť použité v peciach, vyrobené z plastu, ocele a iných high-teplota zariadenia;

3, korózii: materiál sám o sebe má proti korózii odolné vlastnosti, môžu byť aplikované v oblasti kyseliny, alkalické kovy, anorganické, organické soli, vody, napríklad: pokovovanie zariadenia, elektronické zariadenia, chemické stroje, stavba lodí, zdravotnícke zariadenia.

4, magnetická: nefajčite, pretože z nemagnetických prachu môže znížiť predčasné ložisko spalling, hluku a veľké. K dispozícii v demagnetization zariadenia. Presné nástroje a iných oblastiach.

5, elektrická izolácia: vzhľadom k vysokej odolnosti sily, sa dá vyhnúť, ktorá sa rozkladá poškodenie ložísk, k dispozícii v rôznych požiadavky na izoláciu elektrických zariadení.

6, vákuové: vzhľadom na keramické materiály s unikátnym oil-free self-mazacie vlastnosti, v ultra-high vákuu, silicon nitride keramické ložiská nie je možné dosiahnuť prekonať obyčajný ložiská mazanie problémy.

7. Vody-dôkaz

Hlavným účelom:

Zdravotnícke zariadenia, optické zariadenia, tlačiarenské stroje a zariadenia, vysokorýchlostné obrábacie stroje, vysokorýchlostné motor, kryogénne inžinierstva, potravinárske stroje, reaktory, vysokej teploty pece, Lekárske prístroje a nástroje, optické prístroje, tlačiarenské stroje, kryogénne inžinierstva, bicykle a niektoré iné dopravy.

Iný typ konštrukcie:

Full Full keramické guľkové ložiská

Plný keramické ložiská magnetoelectricity izolačný odpor, opotrebenie, odoláva korózii, free self-mazanie, vlastnosti, ako sú vysoká odolnosť voči teplotám studenej odpor, môže byť použitý vo veľmi drsné prostredie a osobitný prevádzkový režim. Krúžok a kolieskových prijíma silicon nitride (SI3N4) keramických materiálov.

Plná guľa plná keramické ložiská strane s loptou, medzera, bez klietky štruktúra, dizajn, môže byť viac ako štandardné ložiska zaťaženie konštrukcie z keramických loptu, tak zlepšiť radiálne nosnosť, tiež môžete vyhnúť klietky materiál limit, môže dosiahnuť keramické typ cage full keramické ložiská voči korózii a teplota odolný efekt. Táto séria ložisko nie je vhodný pre vysoké rýchlosti, pri inštalácii by mali venovať pozornosť na rozdiel povrchovú montáž na jednom konci sa nemusíte vykonávať axiálne zaťaženie. Pretože ložiska vnútorný a vonkajší krúžok vyplnenie medzery loptu, to nie je vhodný pre veľké axiálne zaťaženie aplikácie príležitostiach.

Rozdiel medzi materiálu ZrO2 a SI3N4:

1. Produkt profil oxid zirkoničitý (ZRO2) keramické loptu

Zirconia keramické loptu pri izbovej teplote s vysokou pevnosťou a vysokou tuhosťou, dobrá odolnosť proti opotrebeniu, vysoká teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, vysoká tuhosť, priepustnosť, elektrické izolácie. Zirconia keramiky loptu na 600 stupňov, pevnosť a tvrdosť je takmer rovnaký, jeho hustota 6.00 g/cm3, v blízkosti kovových tepelnej rozťažnosti sadzby, ak miera inflácie, môže byť použitý s kovovou spoločné.

2. Silicon nitride (SI3N4) keramické loptu produkt introductio

Silicon nitride keramické guličky sú vo vysokej teploty oxidácii atmosféru spekanie presnosť keramiky, vysoká pevnosť, vysoká odolnosť proti opotrebeniu, vysoká teplotná odolnosť, odolnosť proti korózii, kyselina odpor, alkalické kovy, môžu byť použité vo vode médium, a má dobrý výkon izolačné materiály magnetické. Na 800 stupňov, silu a tvrdosť je takmer rovnaký, jeho hustota je 3.20 g/cm3, je takmer 1/3 z ložiskovej ocele. Hmotnosť, rotačné odstredivé sily malé. Môže si uvedomiť, vysoko-rýchlostný prevádzku. Majú tiež vlastné mazania, môže byť použité na žiadne mazanie stredné vysoké znečistenie životného prostredia. Stal keramické ložiská, hybrid keramické guľkové ložisko materiál z výberu.

Štítky: kuky, bb30, požičovňa časti veľké, 6803rs ložisko, exustar časti bicyklov, 6806 ložisko keramických, srida časti bicyklov, 6806rs ložisko, bb30 ložisko, stredová.


( 1 Hodnotenie )

Počet