150pcs Kuchynské Korenie Štítky, Nálepky, Špajzu Štítky Pohárov Korenie Nálepky Organizátori Skladovanie Jar Nálepky Odnímateľný Štítok Tabule

€3.36


Si len nenávidieť, keď nemôžete nájsť, čo vaša hľadáte? Všetko je úhľadne uložené v uzavretých nádobách, ale je to naskladané, takže ak neviete, kde je? Tu je perfektné riešenie: Pomocou rada štítky, samolepky , váš domov bude ako organizované a štýlové. My všetci milujú mať organizovaný domov a samozrejme, že to má vyzerať príliš dobrá. Každý má rád veci tidily uložené preč, ale označovanie týchto kontajnerov je kľúčom k dobrej a úspešnej organizácie. -Tieto jednoduché použitie štítkov poskytujú perfektné štýlové riešenie pre označovanie všetky vaše storage položky. - Jednoducho ošúpte a nalepte štítok na vašom kontajneri . Potom použite ľubovoľný druh kriedou, z pravidelného na tekuté krieda, ak chcete napísať na štítok. -Tieto nálepky môže byť použitý znovu a znovu, organizovať a personalizovať akýkoľvek priestor vo vašej domácnosti z kuchyne do detských izieb. Popis: Farba: Čierna Nálepka veľkosť: cca 4 x 6 cm Vlastnosti: 1. Vhodné vykonávať s jeho uique dizajn. 2. Ľahko písať s kriedou a vymazať môžu byť znovu použité. 3. Vhodné pre vnútorné alebo vonkajšie, s nepremokavé funkciu. 4. Používa sa ako menovky, menovky na darčeky pre svadby, narodeniny a tak ďalej. 5. Skontrolujte, ako bylina, hrnce, zelenina označenia v záhrade, v kancelárii, v supermarkete, atď. 6. Štítok jam jar, sóda jar, mlieko fľaše, atď. v kuchyni. 7. Nevyhnutným položky do vášho každodenného života.

Štítky: dvere, špajza, organizátori špajzou, špajzou organizátor, kuchyňa organizátori kuchyňa, diy hračka chladnička, skladovanie kuchyňa organizátori, sklo pet skladovanie potravín, diy mriežky chladnička, veľká špajza, organizuje špajzou.


( 1 Hodnotenie )

Počet