Golf Uvedenie Mat Hrubé, Hladké Praxe Uvedenie Koberec Koberec Pre Vnútorné Home Office Golf Praxe Trávy Mat Golfové Tréningové Nástroje

€31.86


Popis:

Posilniť svoje golfové hry, keď ste na zelenej s indoor golf uvedenie mat, ktorá ponúka presnosť a precíznosť.

Umožňuje praxe z rôznych uhlov a vzdialeností vo vašej obývacej izbe, kancelárii, alebo akýkoľvek vnútorný priestor.

Skvelé pre cvičí a odbornej prípravy celú sezónu. Tento odolný a ploché mat s non-sklzu spodnej poskytuje ideálne praxi rýchlosť pre rýchle hry a v súlade školenia.

Funkcie:

Monofil hrubú deku.

Pohodlné a mäkké na dotyk.

Nosenie-odolný a trvanlivý non-slip TPR späť.

Mäkké, trvanlivé, non-sklzu a stroj umývateľné.

Golf uvedenie mat je pre vnútorné použitie.

Špecifikácie:

Názov: Golf Koberec

Materiál: nylon / polyester

Materiál: TPR materiálu

Veľkosť: cca 50 * 300/ 9.84 ft x 1.64 ft

Balenie Zoznam:

1*Golf Uvedenie Mat

Odrážky: 1、Premium Krytý Uvedenie Mat: Od začiatočníkov po profesionálov, tento golf uvedenie mat vám pomôže zdokonaliť vašu hru na zelenú počas tréningu rôzne uhly a vzdialenosti k otvoru. Všetky zlepšiť vašu hru na kolo 18.

2、Viacero Rôznych Vzdialenostiach: Viacero rôznych vzdialenosť značiek umožní praktizovať pocit a dotyk na rôznych uvedenie vzdialenosti až 10 metrov. Použite mat v oboch smeroch zaostriť aj svoj cieľ a zamerané zručnosti, ale aj rýchlosť kontroly. Nie je tajomstvom, rýchlosť a cieľ musia zhodovať s cieľom, aby sa viac kladie.

3、Plynulé Hranie Povrchu: hladký hracej plochy ponúka okamžitý ležal hornej strane s protišmykovým gumovým spodkom. Náš domov uvedenie mat poskytuje ideálny povrch pre ostrenie hry a zabezpečiť v súlade stavia, ktoré napodobňujú v reálnom živote zelenú.

4、Zlepšiť Hrať Konzistencia: Naše uvedenie mat je ideálny krytý náhradu vonkajší putting green. Praxe uvedenie rok-kolo s našimi 10 noha v dĺžke 20-palcový šírku uvedenie mat.

5、Home Office Cestovné Hrať: Naše uvedenie mat je ľahký, ľahko zrolovaný a dokonale zapadá do prepravný vak. Veľký, aby sa na služobnú cestu alebo kdekoľvek inde môže nejaký čas do praxe uvedenie.

Štítky: golf loptu uvedenie, golf club, Golf, golf zelenej dať, visio uvedenie zrkadlo, koberec golf, golf biť klietky skladacia praxe netto, premier indoor golf, home golf muž, uvedenie golf indoor.


( 5 Hodnotenie )

Počet