5 L/10 L/15 L/20L/30L Nepremokavé Tašky Skladovanie Suchý Vrece Vrece Na Kanoe, Kajak, Rafting Vonkajšie Športové Vaky Travel Kit Batoh

€8.94


100% VODOTESNÝ:Naše tašky sú vhodné pre rýchle ponoreniu, kým ste, jazda na kajaku, cestovanie, plavby, rafting na divokej vode, camping, turistika, poľovníctvo, lyžovanie, snowboarding,naše suché tašky bude chrániť vaše cennosti, od špiny, prachu,piesku a vody. ĽAHKÝ a ODOLNÝ: jún Športové Nepremokavé suché taška Ponúka preverená ochrana pre všetko od rieky jazdu na motorke touring; Vhodné pre rýchle ponoreniu, chráni cennosti od špiny, prachu, piesku a vody EKOLOGICKY ŠETRNÉ: Environmentálne bezpečné PVC C testované a certifikované. JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Násobne 3 krát v okolí výstuže čepeľ a potom zatvorte pracky. To môže byť vrátená alebo zložené na šetrí priestor, keď sa nepoužíva. A je ľahké otrite čisté kvôli jeho hladký povrch. PRÍLEŽITOSTI: Ideálne na pláž, pešia turistika, jazda na kajaku, rybárčenie, kempovanie, kanoistika, turizmus, horolezectvo, skalné lezenie, a ďalšie. Užite si, že vaše položky a bezpečne chránené pred vodou škody.

Štítky: lenivý kúpeľ, masážne podložky, auto snímač, nepremokavá taška, peeling pad hladké nohy, kapacitný pnp senzor, batoh suché, pás sander koliesko, broach nástroj, Snímač Úrovne, 50k snímač teploty.


( 0 Hodnotenie )

Počet