Ricínový olej AKARZ Top Značky tela, tváre starostlivosť o pleť spa správu vôňa lampa Aromaterapia ricínový Nosného oleja

€4.71


Názov produktu: ricínový olej Účinnosti: ricínový olej je bezfarebný (alebo svetložltá viskózna kvapalina). To je druh hydratačné a mierne oleja, s účinnosťou tvorby kože ponuky, takže môžete získať pokožky získať úplné vlhkosti a hydratačný účinok.. okrem toho má tiež veľmi mierne sedatívne účinky, vhodný najmä pre únava, tlaku alebo extrémne citlivú pleť účinne znížiť pokožku citlivú situáciu, je tiež veľmi vhodný pre použitie na slnku spáli kožu. Môže byť aplikovaný priamo na vlasy, môže liečiť vlasy rozdelené, preto, že vlasy hladké a plynulé. Aby sa zabránilo starnutiu pleti, zabrániť štiepeniu účinok. V príručke mydlo, to môže zvýšiť na mydlo transparentné pocit, to je tiež často používa pri výrobe transparentné mydlo. V starostlivosti o pleť a rúž, to môže zvýšiť ťažnosť prilepiť, tak, že náteru hladké, a môžete pridať lesk rúž, kozmetické triedy ricínový olej je základnou zložkou výroby rúž. Použitie: základný olej, môže byť používaný. Môže tiež byť aplikovaný priamo sám.

Štítky: ricínový koliesko, muži vône, j vône, tea tree štvrtok plantáží, ricínový olej čistý, balzam olej, olejová škvrna, holič olej, om vône, poprsie olej.


( 0 Hodnotenie )

Počet