1pcs Zubné Gumy Dam Objímka Nerezová Oceľ Endodontic Regeneračné Dam Clip Držiak Ortodontická Starostlivosť o Zuby Materiálne Vybavenie

€3.31


1pcs Zubné Gumy Dam Objímka Nerezová Oceľ Endodontic Regeneračné Dam Clip Držiak Ortodontická Starostlivosť o Zuby Materiálne Vybavenie Špecifikácia: názov Produktu:Zubná Gumy Dam Upnúť Materiál:Nerez Veľkosť: #14A,#8A,#8,#7,#6,#2,#00(Ak nie je iné potreby, prosím zanechať odkaz na veľkosť, ktorú chcete, my vám byť v súlade s veľkosťou svojho doručenie správy.) Množstvo:1Pc Funkcia: 1.100% Úplne nové a vysokej kvality. 2.Najobľúbenejšie zubné endodontic regeneračné gumy dam svorky. 3.Kód "00" je pre pre-uloženie stoličiek. Kód "7"je na Dolnej uloženie stoličiek. Kód"14A" je pre Veľké uloženie stoličiek. Kód"8A"je pre Malé uloženie stoličiek. Kód "8"je pre Horné Malých Pre-uloženie stoličiek. Kód"2"je pre Premolars a Nižšie Incisor. Kód"6"je pre Predný Zub. Balík obsahuje: 1Pc x Zubné Gumy Dam Svorka Upozornenie: 1.Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 2.Prosím, nechajte mierne odchýlky na meranie údajov.

Štítky: zubné nástroj zubár, zubné zrkadlo fotografie, zub striekačky, gumené tip zubné, zubné zariadenia materiálu, zubné, zubné nástroj, trubice ortodontická, zubné laserový stroj, kufor fixácia.


( 1 Hodnotenie )

Počet