RÝCHLOSŤ LOVCI Pneumatiky Nálepky, Auto Pneu Upravené List Nálepky Auto A Motocykel Nový-kus Cool Štýl Pneumatiky Dekorácie

€8.45


Funkcie:

1. Vysoká Kvalita Materiál: Táto nálepka je vyrobená z gumy (špine-odolný, vodotesný), len sa uistite, že pneumatiky povrch má bez nečistôt a tuku, a potom použiť lepidlo na nálepke, aby si nový vzhľad!

2. Praktické Príslušenstvo: Naše pneumatiky nálepka je univerzálny doplnok, s výškou 3,8 cm (cca 1,5 cm) a hrúbka 0,8 mm/0.03, v(o). Táto nálepka bude vaše auto pneumatiky jedinečné.

3. Ľahko Držať: High-kvalitné zdvihol gumené pneumatiky samolepky, každý list je pre-seba a nalepiť na transparentné zakrivené prenos film. To pomáha nálepku nalepte na pneumatiky pre dokonalý vzhľad.

4. Trvalé Možnosť: Tieto špeciálne zvýšený biely pneumatiky listov je ideálny pre každodenné jazdenie, sledovať dní a extrémnych jazdných podmienkach. Ale prosím, vyhnite sa kontaktu s olejom na báze pneumatiky produktov pre starostlivosť a čistenie gumené raz za mesiac, aby vzhľad trvalé.

5. Č Vyblednutiu: Táto nálepka je 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné. Túto nálepku nevybledne ani nebude zase brown. Môžete si kúpiť list nálepky, ktoré potrebujete, a potom ich skombinovať do vášho obľúbeného vzhľad. Vhodný pre väčšinu auto/motocykel modely.

Špecifikácie:

Názov: Pneumatiky List Nálepky

Materiál: mäkké gumené

Veľkosť(cca): List výška 3,8 cm/1.50 v

Balenie Zoznam:

8 Nastaví RÝCHLOSŤ LOVCI Nálepky

Štítky: 135 pneumatiky, asus tablet výmena batérie, honda cbf 125 nálepky, auto nálepky, tanya, chichi, auto odtlačkový, honda xr nálepky, honda cbr 125 nálepky krídlo, bmw gs nálepky.


( 0 Hodnotenie )

Počet