Mini Rytie Stroj Dreva, Rezanie Stroj ručné Sústruh Perličiek Drvenie, Vŕtanie, Leštenie DIY Tesárstvo Nástroj Kovové pílového Kotúča

€41.07


funkcia:

1. Vysoká presnosť, nízka stabilita, nízka hlučnosť: Tento micro sústruh môžete dokončiť všetky práce, výroba a módnych produktov, a jeho variabilná rýchlosť funkciu môžete dosiahnuť presnú a rýchlu prácu. Super-krútiaci moment guľkové ložisko motor, maximálna rýchlosť je až 7000RPM, môže poskytnúť super rezné sily a nízka hlučnosť, môžete ho používať doma.

2. Dvojité ložisko s vysokou presnosťou chvost: v hornej časti zadnej tailstock je oceľová konštrukcia, odolné a trvanlivé, a dvakrát ložisko presnosť. Presné vŕtanie chuck, upínacie rozmedzí: 0.6-6,5 mm, presné a trvalé. Naše stroje majú dlhú životnosť, vynikajúcu kvalitu a priaznivé ceny.

Osobitne navrhnuté pre HOBBY nadšencov doma: malá veľkosť a silný výkon, nie je vhodný pre hromadnú výrobu alebo komerčné použitie. Kovové pílového kotúča slot, humanized dizajn, vysoká účinnosť.

3. Trvalé použitie: z nehrdzavejúcej ocele protiprachový kryt motora, super konvekčné chladenie diera. Úplne uzavretý metal box nie je len krásne a elegantné, ale má tiež funkciu anti-kolízie, odolnosť a pevnosť.

4. Široko používané: perfektné elektrickú vŕtačku pre rezanie, gravírovanie, frézovanie, brúsenie, leštenie, čistenie a vŕtanie. Vhodné na rezanie, brúsenie dreva, kameňa, broskyne, vajcia, remeslá, skla, keramiky a iných materiálov.

špecifikácia:

Veľkosť: 37*20*9

Hmotnosť: 1.8

Napätie/V: AC230V Výstup: DC 12-24V

Výkon: 150W

Rýchlosť vŕtania: 4000-7000rnp

Štítky: ego sústružnícke nástroje, wm210v, súčasťou drevo sústruh, mini kovov, sústružnícke mashine, 6 palcový otvor videl, kruhový mini videl, drevo sústruh skľučovadla, flex hriadeľ nástroj, electr videl, diy malý sústruh.


( 0 Hodnotenie )

Počet