BBC micro:bit Ísť start kit s Ochranným Prípade Non-akrylátové Silikónové puzdro a 10 Kusov krokosvorkami Test Viesť

€19.98


BBC micro:bit Ísť základné start kit s Ochranným Prípade Non-akrylátové Silikónové puzdro a 10 Kusov krokosvorkami Test Viesť

BBC micro:bit Ísť popis

Navrhnutý špeciálne pre deti a začiatočníkov, micro:bit je vreckový počítač, ktorý môžete kód, prispôsobiť a ovládať, aby vaše digitálne nápady, hry a aplikácie na život. Je to malý, kód-schopný zariadenie, ktoré je non-zastrašujúceho úvod do programovania a tvorby – zapnutie, program to niečo urobiť zábavu – nosenie, prispôsobiť, rozvíjať nové nápady. Mikro:bitová platforma spája 'bit, vreckový kódovanie zariadenia s viacerými snímačmi a Led diódy, s úžasnou webové stránky plné kódovanie príklady a projektov. Začať s video tutoriály, potom sa pozrite sa na nápady stránke sa dostať kreatívne. Mikro:bit je založené na vypnutie nRF51822 mikroprocesor, ktorý má vstavaný Bluetooth LE rádio. Existujú dva programovateľných tlačidiel, ktoré môžu byť použité na ovládanie hry, poslať rádio správu chcete aktivovať displej, atď. Mikro:bit môže detekciu pohybu (pomocou akcelerometra) a povie, ktorým smerom sa položky v bode (pomocou magnetometer/kompas čip). Na spodnej strane je rozširujúci port, s 5 aligátor-klip priateľské podložky a ďalšie karty-hrana kontakty pre 19 spolu I/O piny. Každý z týchto senzorov, vstupy a výstupy, je úplne programovateľné cez ľahký-k-používať softvér, ktorý môže byť prístup z PC, notebook, tablet, alebo mobilný telefón. Môžete použiť MakeCode/PXT bloky alebo micro Python začať programovanie dobrodružstvo. Pokročilých programátorov absolvent na mbed pre super-super-silný C alebo C++, programovanie.

Mikro:bit Rada Vec popis

1. Roztomilý a jedinečný vzhľad. 2. Potravinársky silikón materiálu. 3. Chrániť Mikro:bit Rady z externých nosenie 4. Nech vyu viac bezpečné a dobré prijatie 5. Pridať farba na dotyk tupá programovanie 6.Farba: oranžová, žltá, červená, obloha modrá, svetlo modrá 7.Veľkosť: 56*45 mm

Mikro:bit krokosvorkami popis

Silná pružina a pevné spojenie Dvakrát skončil izolované krokosvorkami sú primerané v uzatváracou silou, ktorá môže držať pevne, pre väčšinu pracovných miest. Drôt je oblúkovitými bezpečne klipy Bežné použitie Alligator vedie sa hodí pre väčšinu svetla elektronika funguje ako veda experimenty, školské vyučovanie prírodovedných predmetov, lámanie, prototyping alebo diagnostiku problémov s chybným bezpečnostné spínače a zámky.

Balenie zoznam

1.BBC micro:bit 2.Micro USB kábel, 6" end-to-end 3.2 x AAA batérie, držiak a batérie 4.Krokosvorkami 10 x Test viesť nastaviť 5.1 * Micro:bit Ochranné Silikónové puzdro(Náhodné usporiadanie farieb)

Štítky: microbit, mak akryl prípade, hackrf jeden, nespi 4, microbit robot, silikónové puzdro microbit, pi, otvor akryl prípade, trochu micro, bbc microbit.


( 1 Hodnotenie )

Počet