Ženy Luxusná Taška Na Bežné Tote Ženy Citrónovo Žltá Módne Rameno, Kabelka Lady Skutočné Cowhide Kožené Ramenný Nákupní Taška

€50.31


Názov:

Ženy Kabelka Bežné Tote Ženy Luxusné Jednoduché Módna Taška cez Rameno Lady Skutočné Cowhide Kožené Ramenný Nákupní Taška 4 farby

Znaky:

Jemné Textílie, Ľahkosť, Vysoká Kapacita, Mäkké, vodotesné, odolné voči opotrebovaniu

Materiál:

Prvá vrstva krava pokožky

Podobné položky:

Platby:

Prijať Úschovy a bankový prevod.

Zásielky:

Všetky objednané položky, bude odoslaná na dodaciu adresu (prosím overte svoju adresu pred potvrdením objednávky) do 3 dní po obdržaní platby. Našich prepravných partnerov patrí Čína Príspevok Air Mail, EMS, UPS, DHL, Fedex, TNT, atď. Prosím, vyberte si jednu z prepravných služieb, ktoré chcete.

Záruka:

Sme radi, že môžeme nahradiť chybný tovar.

Vrátenie Peňazí:

ak žiadne položky nájdené byť chybný, ste viac než vítaní, kontaktujte nás na vrátenie peňazí do 7 dní od nákladu dodávky. Keďže hodnota oblečenie zvyčajne nie je dosť vysoké v porovnaní s prepravné náklady, ocenili by sme, keby ste mohli odfotiť, chybné položky a môžeme priamo kompenzovať isté položky na vašej ďalšej objednávke.

Spätná väzba:

som. Spoliehame na naše Sos povesť a spokojnosť zákazníka uspieť. Preto, váš názor je pre nás veľmi dôležité, prosím, zanechajte nám dobrú spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi oblečenie a zákaznícky servis. ii. Staráme sa o našich vážených zákazníkov, v prípade akýchkoľvek neuspokojivé, prosím, láskavo kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne pripomienky a dávajú nám možnosť vyriešiť problémy. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a čo bude v našich silách vyriešiť problémy.

Štítky: mui ženy taška, kabelka, luxusné dizajnér kabelka kl, gucci mužov, taška ženy, 2020 taška ženy, taška na rameno, christian dior, hot sexy ženy foto, mujeres bolsos.


( 2 Hodnotenie )

Počet