12pcs Kovové Úložný Box Potravín Hermeticky Pohárov Cookie Cake Box Balenie Kávy, Čaju Plechovky Krém Cínové Nádoby Kvet Črepníkové Hrniec Domova

€14.08


12pcs Kovové Úložný Box Potravín Hermeticky Pohárov Cookie Cake Box Balenie Orechy, Káva, Čaj Plechovky Krém Pohárov Kvet Črepníkové Hrniec Domova Funkcie:

Ideálny na cestovanie na veľkosť nádoby. Veľmi vhodné vykonávať. Dobre premyslený a obsahuje všetko, čo potrebujete pre cestovanie Jemnou a kabinetu,módny a praktický.Môžete si priniesť a použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Ľahko sa prenáša,ideálny pre cestovanie a urob si sám. Ideálne pre skladovanie čaju,pilulka,KUTILOV, sviečky,prášok, mineralizovanú kozmetika, mineralizovanú make-up ect. Špecifikácie:

Farba: Sliver/Ružová/Šedá/Gold Materiál:Plech

Veľkosť: 73*60 mm

Zoznam balíkov:(Nie je súčasťou iné dekoračné veci na obrázku.) 12 ks Úložný Box

Upozornenie: z Dôvodu na strane opatrenie, veľkosť môže mať 1-2 mm chyba v Dôsledku Rôznych Monitor, farba môže byť rozdiel

Naše Balenie Je Neustále Zlepšovanie

Štítky: tin ceruzka boxy, pre domáce, sviečka pre jar, čaj, cukor, káva skladovanie pohárov, eroma sviečka pohárov, jankng tyčinka, sušienky box vianoce, cupcak box, box úložný čaj, kovové čaj cínu.


( 3 Hodnotenie )

Počet