Konkrétne Držiak silikónové Formy Cementu Steny Birck Plesne Betónové dlaždice formy Zásobník Plesne

€16.88


Ponúkame na predaj silikónové formy nie betónové dlaždice Veľkosť : 15*12*1.3 cm Formy hmotnosť:400g Doprava: Máme loď v položke cez Čína leteckou Poštou Alebo expresnou do 1-3 pracovných dní, ak sa stretol s víkend, zabezpečíme dopravu prvýkrát a poslať hneď v práci čas. Dodacia lehota: USA 7-10 pracovných dní EÚ, európskych a Ázijských krajinách 10-15 pracovných dní ruskej pôdy a krajiny v okolí 25-40 pracovných dní Južnej Amerike krajín 45-60 pracovných dní. Ostatné krajiny: 15-20 pracovných dní.

Spätná väzba:

Pretože vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš. Ďakujem vám veľmi pekne!

Ak existuje akékoľvek problémy vo vašom nákupe, prosím pošlite nám e-mail pred odoslaním vášho hodnotenia. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Vaša satisfication je naším najväčšiu moc. Budeme sa snažiť v našich silách, aby služba vám!

Užite si nakupovanie a majú krásny čas v našom obchode! :-)

Štítky: antické formy betónu, boho stud, presentoir tortu, bodka t55, roman pilier formy, silikónové formy cementu, tortu krycie sklo, empanada plesne, silikónové molde betónu, silicon mierne.


( 0 Hodnotenie )

Počet