[Sigzagor] Baby Doll Nosič Mei Tai Zavesená Hračka Pre Deti, Deti Batoľa Darček Predné Zadné,Sova Dot Kvet Auto, 20 Možností

€7.96


359815180201100

Tento úžasný baby doll dopravcu je ideálny pre vaše batoľa! Týmto spôsobom vaše dieťatko môžu mať svoje "dieťa" v blízkosti svojho srdca, rovnako ako Mama/Otec robí. Výborný darček pre budúce dieťa nosiť mama a Ocko je ;-) ) . Je to tiež skvelý darček pre nové veľké sestry alebo bratia! Tento nosič je LEN HRAČKA! Nedávajte skutočné dieťa v tejto plošiny!

Tento dizajn je reverzibilné a funkcie kravatu pás a popruhy. Pás popruhy kravatu okolo pása. Ramenné popruhy kríž na späť a kravatu okolo pása až do konca. Môže byť tiež použitý pre späť vykonávať. Približné rozmery: Telo: 22 cm/8.6 cm široká x 24 cm/9.5 cm vysoký Popruhy: 87 cm/34.2 cm Pútko: 47 cm x 2 /18.5 palcov x 2 Textílie: bavlna.Vnútorná vrstva: bavlnené froté. Hodí batoľa a malé deti s nastaviteľnou kravatu pás. Pranie v práčke jemný cyklus, studenej vody. Stroj suché nízka. Teplú žehličku, ak je to žiaduce.

Ako nosiť ?

Štítky: látkové plienky sigzagor, dopravca bábika, nosič dieťaťa, Látkové Plienky, prenosné malých psov dopravcu, deti hračky dopravcu, plienky sigzagor, oblek jurij, pet dopravcu pre malé zvieratá, babi dopravcu.


( 0 Hodnotenie )

Počet