Carbon Fiber Predný Nárazník Splitter Canard pre Mitsubishi Lancer GTS Vývoj EVO X EX 10. 2008-2016

€113.17


Carbon Fiber Predný Nárazník Splitter Canard pre Mitsubishi Lancer GTS Vývoj EVO X EX 10. 2008-2016 Upozornenie: Táto položka nemal vŕtať diery vopred,treba to urobiť s odbornou nástroj,prosím, conider pred objednávky. ►Je veľmi pekné dekoratívne vášho automobilu,aby vaše auto krásne a elegantné. ►Dobré pre predný nárazník pridanie pery Splitter plutvy pre jedinečný a športový vzhľad. ►Odbornú Inštaláciu, je Vysoko Odporúčané,Žiadny návod sú súčasťou balenia. ►Vyrobený z vysoko auality skutočné uhlíkové vlákna materiálu+ABS. ►Ak existuje akékoľvek kvality problém,obráťte sa priamo na nás,môžeme poskytnúť vrátiť,výmenu a vrátenie služby.

Popis: 1.100% Úplne Nové. 2.Vyrobené z najvyššej kvality Skutočné Uhlíkové Vlákna materiálu. 3.Tvarovaný s krivkou k nárazníka,fit a položiť dokonale. 4.100% odolný voči vplyvom počasia,gel-coat dokončiť. 5.Zvýšenie oboch auto ochrana a závodné styling,100% skúšky a záruka spokojnosti pre každého zákazníka. 6 . Štyri kusy auto predný nárazník canards v balení,kompletný set pre váš prednej ľavej a pravej strane nárazníka pohodlné použitie. 7.Dôkladne otestovali a vyrobená podľa prísne výrobné normy kvality,aby sa zabezpečilo, spĺňa bezpečnostné požiadavky. Výhody: nízka hmotnosť,konštantný tvar,dobrá lesklý,vysoko crashworthiness,vysoká teplotná odolnosť a trvanlivosť. Package: Štyri ks uhlíkových vlákien predný nárazník splitter klepnite v silnej balíka.

Štítky: mitsubishi evo 8, evo 10 krídlo, oxid evo x, evo x, 10 mitsubishi lancer, kamera mitsubishi lancer sportback, auto mitsubishi colt, voda mitsubishi evo x, mitsubishi lancer x predný nárazník, kufor lancer evolution x.


( 0 Hodnotenie )

Počet