3-Úroveň emisií Skleníkových PVC Vodotesný Kryt Záhrada proti Korózii odolné Rastliny, Kvet Zelený Dom Domácnosť Dodávky

€38.84


Funkcie:

*100% Zbrusu nový a vysoko kvalitné

*Vysoko kvalitného PVC: To je odolný proti korózii, odolné a robustné.

*Vodotesný: výrobok je 100% vodotesný, anti-UV, aby umožnili vaše rastliny a kvety absorbuje viac slnečného svetla a poskytne dostatok priestoru pre ich rast.

*Odolné voči chladu a snehová búrka odolný: záhrada skleníkových môžete udržať v teple a chrániť vaše rastlín z chladu a snehová búrka poskytnúť viac pohodlné miesto pre vaše rastlinné škôlky.

*Tento produkt je vyrobený z vysoko kvalitného PVC. Nielen, že je to hnuteľný a praktické, ale tiež to má vodotesný a anti-UV účinok.

*Použitie: môže sa používať priamo podporované s palicou, alebo s železný stojan. Ak váš skleníkových bola poškodená, stačí kúpiť naše pokrytie získať nové záhrady warmroom, medzitým vám ušetrí ďalšie peniaze.

Špecifikácie:

*Materiál: PVC

*Veľkosť: 143X143X195cm/56.3x56.3x76.7(Pribl.)

*Farba: Podľa Fotografie Zobraziť

Obsah Balenia:

1x Rastliny Krytu(Nie je súčasťou železa konzola)

Poznámky:

1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

2. Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov .

Štítky: búda, dom skleníkových, zelený dom vonkajšie, agarod, záhrada zelený dom, pvc list, emisie skleníkových, Záhrada, šaty pvc, domy skleníkových.


( 3 Hodnotenie )

Počet