Nadčasový 20% VC CEF Podstate Kvapaliny Ferulic Kyseliny, Vitamín C Brightner Bieliace Sérum Farbu Pleti Antioxidačnú 30 Ml

€10.78


20% VITAMÍNU C + E FERULIC KYSELINY v SÉRE je To absolútne nevyhnutné pre svetelný, osvetlené zvnútra pleti. Vitamín C je super-super-silný antioxidant, ktorý chráni pokožku pred environmentálnych stresorov, ako je UV žiarenie a znečistenie. Na jeho vlastné, je to super efektívne redukuje vzhľad jemných liniek a iné príznaky photodamage, ako hyperpigmentácia a sunspots. Typy pleti: Normálna, Mastná, Suchá, Kombinácia Kože Podmienky: Anti-ageing, Hyperpigmentácie NA ZJASŇOVAČ Posilnené s voľnými radikálmi-vykázanie Ferulic Kyseliny a pokožku vyživuje Vitamín E, je to dokonalá zmes leštenie a spevňujúce zložky, rýchlo,-sledovanie vášho spôsob, ako nádherné pokožky. To obnovuje kožu prirodzenú pružnosť tým, že podporuje tvorbu kolagénu zvnútra. Dodá pokožke mega dávky Vitamínu C. Naše 20% Vitamínu C + E + Ferulic Kyseliny v sére rozjasní pleť, stavia kolagénu a vyrovnáva sa tón. Rozšírené s Vitamínom E & Ferulic Kyseliny, toto sérum je veľký pick me up pre nudné, bezfarebné, a zdôraznil, kože, zatiaľ čo poskytuje 24/7 ochranu pred znečisťujúcimi. Doporučené Pre: Všetky typy pleti. S kožou na pamäti, sme vystrihnúť všetky doplnkov, ako sú parabény, farbivá a vône. Naše sérum obsahuje iba to, čo je potrebné, zdravý a účinný pre pokožku. Kľúčové účinky: Antioxidačný komplex rozjasní matnej pleti a vyrovnáva tón pleti Vitamín C podporuje anti-ageing podporou kolagénu Pevnosť a pružnosť pokožky sa zvyšuje s dôsledné používanie Pleť je chránená pred ďalším poškodením spôsobeným UV žiareniu Efektívne po dobu až 72 hodín po prvom uplatnení Žiadosti je bežný vedľajší efekt vzhľadom k vysokej koncentrácii L-kyselina askorbová, aby oznámenie mierne podráždenie a začervenanie, odlupovanie kože a/alebo dokonca drobné červené kože. Zložky, Vitamín E, môže zhoršiť už oleja náchylný stave. Upraviť používanie séra pomocou menej čerpadlá, kým koža má stať aklimatizovať na to, ak chcete byť istý, že takáto formulácia je pre vás to pravé. Vitamín C + Ferulic Kyseliny poskytuje 20% koncentrácia L-kyselina askorbová, vysoko účinný pokožky, anti-oxidant a kolagénu builder. Toto sérum podporuje zdravú regeneráciu buniek, na zníženie účinkov hyperpigmentácia a vyrovnáva sa tón pleti. Ľahké, nemastné zloženie sa rýchlo vstrebáva a transparentne do kože, a zároveň je schopná byť pridané žiadne starostlivosť o pokožku rutina. Používajte denne ráno alebo večer na oživenie, obnovenie a pomáhajú neutralizovať environmentálnych stresorov, ktoré môžu urýchliť známky starnutia.

Štítky: vitamín d de, c sérum, 24 k sérum zlato, logo glamour, led fototerapia, kôra, breylee, c vitamín, Sérum, pleťové sérum.


( 4 Hodnotenie )

Počet