Protišmykové Deti Kúpeľňa Stolice Protišmykový Krok Podložky Headblock Nohy Pedál Kroky, Vaňa, Schodisko, Wc Stolice Schody Pre Deti

€7.40


Funkcie :

Typ:Stolici

Farba:Ako na obrázku zobraziť

Veľkosť:37*24*13 CM

Materiál:Plast

Hmotnosť:0.35 kg

Množstvo:1PC

Popis :

1.Elegantný, robustný a všestranný: malé deti sa zdajú byť doháňa rýchlejšie, ako ich rodičia. Avšak, vzhľadom na jeho dvojnásobok výšky dizajn, náš detský krok stoličky sú vhodné pre rôzne vekové kategórie a výšok, vhodný pre všetky detské stoličky, pre potty training, štetcov alebo umývanie rúk, pomoc v kuchyni.

2.Anti-slip značky na spodnej a hornej časti stolice zabrániť stolice z pošmyknutia a pádu dieťaťa, a gumové podložky na každom kroku poskytuje extra bezpečnosť - pomáha dieťaťu dostať na povrch príliš vysoko, ako je potopenie sa do kúpeľne.

3.Štýlové a krásny dizajn. Jednoduché otrite čisté. Non-slip dizajn, ktorý poskytuje bezpečný povrch na všetky podlahové typy, a to aj má mäkké uchopenie krok, ktorý im poskytuje pohodlie a podporu, ktorú potrebujú.

4.Extrémne prenosné, ľahké a veľmi odolné. Stolici, ktoré sa dostanú na umývadlo a wc majú vysokú hmotnosť a dostatočne vysoká, aby spĺňali nočník výcviku a všetky ostatné potreby.

5.Aby svoje deti viac nezávislých môžu byť malé, ale malé deti sú pripravené na svete! Použite naše detské stoličky, aby im pomoc, ktorú potrebujú. Od dosiahnutia nočník sedadla, čistenie zubov a pomáha dostať sa do kuchyne, deti budú milovať, byť nezávislý. Ideálny pre všetky rodiny s deťmi.

Package zahrnuté:

1*Stolice

Poznámky:

1.Prosím, nechajte 2-3 chyby spôsobené ručné meranie.

2.Vzhľadom k rozdielu svetlo medzi jednotlivými obrazovkami, farba môže byť malý rozdiel, Vďaka za vaše porozumenie.

Štítky: krok stolice, vaňa sedadla pre seniorov, nohavice slip, boot cowgirl, Sukne, 3 krok stolice, kúpeľňa krok, stolice wc, bethroom, stolička sprcha.


( 1 Hodnotenie )

Počet