Sexy Plášť Čipky Svadobné Šaty 2020 O-Krku Svadobné Šaty Sweep Vlak Svadobné Šaty Otvorte Zadný Vestido de noiva

€119.69


Ak chcete zákazku , prosím ponúkajú merania napríklad nasledovné relácie: (1) Poprsie: ____cm (2) Pás: ____cm (3) Boky: ____cm (4) Rameno Na Poschodí (s obuv): ___cm (5) rameno na Ramene: ___cm (6) Výška(s obuv) : ____cm (7) Nosenie Dátum:_______ Ak šaty s rukávom alebo na ramienka potom stil je potrebné zabezpečiť navyše aj iné veľkosti, ako je to uvedené nižšie: (8) Armhole : ____cm (9) Biceps: ____cm (10) Arm/Rukáv Dĺžka: ___cm

***Medzinárodné Kupujúcich – Vezmite Prosím Na Vedomie: (a) Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. (b) Prosím poraďte sa so svojím krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred objednaním/nákup. (c) Tieto poplatky sa obyčajne zhromažďované poskytovanie nákladnej dopravy (poštovné) spoločnosť alebo ak vyberiete položku hore – nenechajte sa zmiasť ich ďalšie poplatky za dopravu. Návrat Politiky Máme jednoduché vrátenie a výmena proces! Môžete vrátiť tejto položky v plnej výške (okrem prepravné poplatky). (d). Výrobok musí byť unworn a len sa snažil na nosenie a veľkosti. ŽIADNA Náhrada : Nosené, Parfumované alebo Zmenené šatami. (e). Položka musí byť vrátení(znamená uplatňovať a začal návrat)do 7 dní od prijatia objednávky.To je kupujúci " zodpovednosť zaplatiť vrátenie alebo výmena poštovné. ŽIADNA Náhrada : Viac ako 7 Dní stále nie je vrátený. (f). Keď budete robiť vrátiť, prosím, uveďte poznámku s menom, adresou a číslom objednávky,stručné vysvetlenie dôvodov, pre návrat. O Spätnú Väzbu Spätná väzba je pre vás dôležité, a nám, ak ste spokojní s našimi položky a službách, prosím písať dobrú spätnú väzbu pre nás, urobíme to za vás tiež, ak ste spokojný / á s našimi položky, prosím, nedávaj nás negatívnej spätnej väzby, ihneď nás, prosím, kontaktujte najskôr, Bez ohľadu na to, čo sa stane , veríme, že môžeme nájsť najlepší spôsob, ako vyriešiť problém .Ak nie, Post Záporná spätná väzba Nie je neskoro. Ďakujeme za pochopenie.

Štítky: 4cm kvet, princezná svadobné šaty 2021, šaty st, Svadobné Šaty, svadobné šaty rezanie morská víla 2020, svadobné šaty vlak 2021, krátke svadobné šaty 2021, krásne svadobné šaty 2021, 3d kvet, svadobné šaty 2020 morská víla perie.


( 1 Hodnotenie )

Počet