Sada 8 moderné medieval jedálenské stoličky drevené nohy a robustný kovový rám pre jedáleň, kuchyňa(Biela/Čierna/Šedá)

€125.04


Sada 8modern stredoveké jedálenské stoličky s bukového dreva, nohy a robustný kovový rám pre jedáleň, kuchyňa, spálňa, jednoduchá montáž a čistenie (Biela/Čierna/Šedá)

Tieto dokonalé biele armless sedadlá sú dokonalým príkladom moderného a robustný pohovka kreslo s drevenými nohami a drôty. Takéto miesto môže byť dokonale integrované do rôznych interiérov témy. Či už používate tmavého dreva alebo ľahkých kovov pre zvyšok miestnosti, tieto kreslá by ladia dokonale vzhľad vášho domu alebo kancelárie. Odolné proti poškriabaniu a ochranu podlahy charakteristika: Ergonomický dizajn Vyrobené z matného odolné plastové s zakrivené sedadlá Lepší hardvér orechy zabraňuje skrutky zo uvoľnenie v priebehu času Čierny oceľový rám, veľmi trvanlivý Moderný štýl v polovici tohto storočia, je veľmi vhodné pre život a kancelárskych priestorov Robustná, vysoko kvalitné operadla podporuje užívateľov v sediacej polohe Technické index: Materiál: matný odolné lisované plastové, bukové a kovové konektory Sídlo veľkosť: 46x41cm (D x Š) Výška sedadla: 42cm Celkové rozmery: 46 x 41 x 82 cm (šírka x hĺbka x výška) Množstvo: jeden súbor (4 stoličky) Hmotnostný limit: 120 kg Stolička hmotnosť: 4 kg každý balíček obsahuje: 4 stoličky Montážne diely Montážne náradie Návod na montáž výzva: 1. V dôsledku rôznych oceňovacích metód, chyba od 1 do 2 cm sa zvyčajne vyskytuje, a konkrétnu veľkosť závisí od skutočných objektov. 2. Pre každú fotografiu, budeme kontrolovať farbu na základe skutočného objektu. Za rôznych svetelných podmienok, výrobky nachádzajúce sa na rôzne displeje majú chromatické aberácií, čo je normálne.

Štítky: fond jedálenské stoličky, velvet stoličky, kuchyňa orgán, sim stoličky, práca kovové stoličky, spálňa furnitur, butterfly kryt stoličky, eagt kuchynský nábytok, kuchyňa sada riadu, salón stolice.


( 0 Hodnotenie )

Počet