PC 1 do 10 4Pin Chladenie Ventilátory Hub Rozbočovač Kábel PWM 12V LED Napájania Sata Suppply Adaptér Regulátora Otáčok Pre Počítač Ťažba

€2.25


Typ: Veľké 4D port napájanie, SATA napájania (voliteľné) Farba:Ukázať, ako Obrázky Line Interface: Malé 4Pin PWM Veľkosť: 70x45x15mm/2.76*1.77*0.59 v balení Zoznam:1 X HUB Rozbočovač,1 X 4 Pin prepojovací Kábel Funkcie: 1. Rozbaľte 10-pin ventilátora, 4-pinový rozhrania riešiť nedostatok základnej doske rozhranie a sústreďujú spracovanie ventilátor vodičov. 2. V PWM rozhranie je zapojený na ventilátor CPU rozhrania na základnej doske, a červená je špecializované rozhranie pre CPU ventilátora (s rýchlosť merania, funkcia). Čierna rozhranie je PWM konvenčné ventilátor rozhranie (č rýchlosti merania signálu, ale nemá vplyv na PWM funkcie). 3. Napájanie môže byť priamo napájaný napájanie, ktoré môžu znížiť zaťaženie tlak na základnej doske. Teplota kontrolnej linky PWM je samostatne napojené z doske, a napájanie a ovládanie teploty sú správne. 4. Rozsah použitia: vhodný pre 12V doske 3pin / 4pin ventilátor, 3pin ventilátor môže byť tiež použitý, ale zástrčku do bežať na plné obrátky, pretože 3pin ventilátor nemá PWM regulácie otáčok 5: zadný náboj PCB dosky má 3M lepidlo, ktoré je vhodné pre lepenie v byte miesto. Tiež prichádza s pevnou cievky otvoru (výrobok je dodávaný s 40 cm dlhé PWM regulácia teploty kábla) Poznámky: 1. Vyhnúť rýchlosti merania zmätok, počítač zamrzne, a multi-kanálové rozhranie predĺžiť o jeden rozhranie len ukazuje rýchlosť merania jeden z fanúšikov! 2. Tento produkt je PWM regulátor rýchlosti. Jeho funkcia je rozšíriť jednej doske na štyri-pin port do viacerých portov pre zjednotené nastavenie rýchlosti. Ak váš fanúšik je 3-pin ventilátor, môžete tiež zapojiť ho, ale nie je možné dosiahnuť PWM control rýchlosť!

Štítky: radeon vii, vysoká ťažba rám, súprava pc ventilátor, mppt, pwm, sata cabl, ťažba plošinu nastaviť, 3 chladnejšie pc, portabl ventilátor, rozbočovač usb, radiálna rýchlosť ventilátora regulátor.


( 2 Hodnotenie )

Počet