3 v 1 ultrazvukové krásy nástroj, Ultrazvuk Tváre, Tela, Masér pre tváre detoxikácia mierne mieste zvýšenie face lifting

€28.78


3in1 ultrazvukové krásy nástroj, Ultrazvuk Tváre, Tela, Masér pre tváre detoxikácia mierne mieste zvýšenie face lifting

Špecifikácie produktu Názov: kozmetický ultrazvukový prístroj Napätie: 110V/220V Frekvencia: 50~60Hz Výkon: 25W G. W.: cca 2 kg Sondy: the big one je pre telo a ten malý je pre oči, najmenšia je na škvrny Funkcie: -Na vyhladenie vrások a spevnenie pokožky. - Redukuje opuchy okolo očí. - Stimuluje krvný obeh a zvyšuje metabolizmus. - Bielenie čierne škvrny, pehy, a vo veku známky. - Napomáha vstrebávaniu produkty starostlivosti o pleť. - Relaxačné napätých svalov a zníženie zápalu. - Zlepšenie rýchlosť toku lymfy. Dotyk pocit: je To hrejivý pocit. Keď sa dotknete povrchu hlavy, nemôžete cítiť zrejmé, vibrácie, ale mierne. Pád kvapka vody na sonde vidieť, že voda guľôčku v zrejmé, že porazí a atomizing! Tekuté produkty požiadavky: Produkty, ktoré vyžaduje určitú viskozitu, ako zásobný roztok, esencie, esenciálne olej, masť, gél. Poznámka: 1.Zachovanie Ultrazvukové čistenie hláv. Od vysokej teploty vody na dezinfekciu a čistenie to ľahko, s bavlnou. 2.Najprv čistí aplikácie stránky vášho tela, farby krém na časti, aby sa zabránilo ultrazvukové hlavice z prázdnej horenia. Preruší na pár minút po 30 minút pomocou obnoviť. 3.Neklaďte ultrazvukové hlavy priamo na oči. 4.Prosím odstrániť kovové hodinky a jewleries pred liečbou. 5.Tí, ktorí majú srdcovo-cievne ochorenia alebo citlivú pleť nie sú vhodné na stroj. 6.Nepoužívajte na rovnakej časti pokožky na príliš dlhú dobu a všetky kožné ťažkosti, prosím, okamžite ich prestaňte používať.

Spätnú Väzbu A Po-Predajný Servis

1.Spätná väzba Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Budeme vďační, ak u nás nechať 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu.Váš dobrý prehľad je veľkým povzbudením pre nás. Veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie a podporu! 2.Po-predajný Servis, Ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal,prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívna spätná väzba. Chceli by sme pracovať s u spoločne vyriešiť akýkoľvek problém.

Štítky: tváre parník, nano sprej, ultrazvuk stroj lekárske fyzio, dhl, výťah stroj rf, krásy nástroj ultrazvukové, oem ultrazvukové, rejuven pokožky zariadenia, tváre zdvíhacie stroje, galvan tváre.


( 4 Hodnotenie )

Počet