Roztomilý pes notebook taška pre 13inch prenosné prípade 15.6 notebook tašky 12"14"17"PC kabelky pre ženy prípade pre mac vzduchu 13.3/dell/hp/asus

€8.38


Vitajte v našom obchode!

Sme továreň na priamy predaj, máme vlastnú továreň a podporu veľkoobchod, ako aj pokles lodnej dopravy , rýchle dodanie a mnoho krásnych vzorov si môžete vybrať.

Podpora DIY VLASTNÉ, vytvoriť svoj vlastný dizajn!

Popis

Materiál: Neoprén

Funkcia: Nepremokavé, mäkké, shockproof

Veľkosť: 7" 10" 11" 12" 13" 14" 15" 17"

Poznámka: Vzhľadom na ručné merania, tam je malá chyba vo veľkosti. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.

Ako pre DIY vlastné

Čo musíte urobiť? 1. Mi poslať obrázok, ktorý chcete vlastné, vytvoriť svoj vlastný dizajn; 2. Uskutočnenie objednávky, budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné

Poznámka: Ak chcete uskutočniť objednávku, majte prosím na pamäti, ak chcete snímku odoslať do mňa , ja vás budú kontaktovať hneď ako to bude možné. Ak nechcete odpovedať mi alebo nie je mi poslať obrázok do 2 dní , vaša objednávka bude zaslaný na radom model.

Informácie O Produkte

HUADO Factory

Povolanie · Vysoká kvalita · Veľkoobchod

Štítky: 13inch prenosný obal vaku, 17 palcové taška, notebook prípade del 156 palec, apple macbook air 13.3 taška kryt, kabelky notebook ženy, laptop taška 15 6 palcový muž, 12 palcový prípade, macbook air prípade zemi, macbook air 13 roztomilý prípade, prípade notebooku.


( 2 Hodnotenie )

Počet