1000W 11000rpm 6 Rýchlosť Nastaviteľný Elektrický 100 uhlovú Brúsku + M10 Reťazová píla, spracovanie Dreva Rezanie Pílou Držiak Zmena Brúska

€22.65


Špecifikácia:

Vstup: 220V Výkon: 1000w Rýchlosť: 11000rpm

Sprievodca Bar Materiál: pružinovej ocele

Reťaz Materiál: Vysoko Uhlíkovej Ocele

Spojovacie Tyče Rozmery: M10 , 10 mm

Sprievodca bar veľkosť: cca 34 cm Dĺžka,

6typ Šírka Reťazca Zuby: 22

Reťaz kruhu, dĺžka: cca 82cm

Reťaz Hrúbka: cca. 4.7 mm

Disk Odkaz Množstvo: 45 sekcie

Reťaz Príkon max.1100 w

Dreva, Rezanie Priemer (hĺbka): cca 28 cm

Držiak Celková dĺžka: cca 39 cm Rukoväť výška: cca 18 cm

Použitie:

Ak chcete utiahnite reťazca alebo losen reťazca, najprv musíte voľné hex skrutky na čiernej tabuli a potom by ste mohli voľné alebo utiahnite chekn skrutku s screwdriber bit, keď máte pocit, že reťaz je vhodný pre vašu prácu, ktorú by mohol opraviť šesťhranná skrutka znova a potom pomocou reťazovej píly.

Funkcie:

Táto Reťazová Píla Držiak Nastaviť používa 100 uhlovú brúsku a mlynček nie je zahrnuté v tomto balíku,pls pochopiť. Jej príkon závisí na vlastné 100 uhlovú brúsku, tak to nie je isté číslo. Má plastovú rukoväť, ktorá je veľmi pohodlný na nosenie. Bezpečnosť pílenie, účinne zvýšiť efektivitu vašej práce. Reťaz interval s proti-útok shrapnel, sprievodca olej otvor, aby používať viac bezpečné. Tieto pílové reťaze sú vylepšenú verziu Titan videl reťazca a sú semi profesionálny reťaze.

Upozornenie:

1. Prosím, aby trochu chyba kvôli ručné meranie. prosím, uistite sa, že nemáte myseľ pred vás cenovú ponuku.

2. Farba môže mať rôzne ako rozdiel displej, pls pochopiť.

3.Pretože dávka je iné, keď dodávateľ vráti, niekedy vrátime 12inch elektrické videl namiesto the11.5inch elektrické píly. Ale sú aj iné veľkosti rovnaké, prosím, uistite sa, že vám to nevadí.

Package Zahrnuté:

Odpoveď :1Pc 100 uhlovú brúsku Balík

B :1 Sada reťazovú Pílu, a Brúska Balík

C :1 Sada Pílou Držiak

Štítky: cicular videl, bandsaw, batéria motorovou pílou, loc pierko, píla na drevo, dewalt nástroj, kruhový mini videl, angl brúska, reťazová píla akumulátorové, reťazová píla kovové benzín.


( 4 Hodnotenie )

Počet