Univerzálny 2 v 1 Kapacitný Displej Aktívny Stylus Pen Pre Ipad Mini Vzduchu 2 3 4 na Iphone pre Samsung Smart Telefónu, Tabletu Pad

€33.56


【Nabíjateľná & Stand-Alone] vyzýva Postavený v lítiová batéria poskytuje 10-12 hodín aktívneho používania a dobíja pomocou Mikro USB kábla (je súčasťou dodávky). Nabíjanie stav: 5V-1A. To bude odrezať moc automaticly po 30 minútach žiadne použitie. Samostatný aktívny stylus dizajn. BEZ Bluetooth alebo APLIKÁCIA vyžaduje 【Kompatibility] vyzýva Funguje s väčšinou kapacitný dotykový displej zariadenia, vrátane iPhone X / 8 A / 8 a / 7 / 7 Plus / 6s / 6s Plus, Pro iPad, iPad 9.7 (2017), iPad 1 / 2 / 3 / 4 iPad mini 1 / 2 / 3 / 4 Samsung Galaxy S7 / S7 Okraj, Huawei, HTC, Google, LG a iné dotykový displej tablety a smartphony. 【Presné/ Citlivosť] vyzýva má 1.45 mm super jemné tip vám dáva presnosť, ktorú potrebujete a poskytuje vynikajúce ovládanie a pohon proti tablet obrazovky. Je vyrobený z medi, ktoré bude trvať po celý život. Aktívne pero technológia znižuje off set a oneskorenie medzi jemné tip a sledovať, udržiavať tabletu alebo telefónu obrazovky bez prstov, škvrny pomocou dotykového pera miesto. 【2-v-1 dizajn] vyzýva Tam je magnetickým uzáverom spp na pero spodnej časti, ktorý môže chrániť usb port pred poškodením a dirty; A pripravili sme jeden magnetický uzáver uzáver s vlákniny oka tip na výmenu. Bez obáv, keď pero z napájania, stačí otočiť hore nohami chcete pokračovať v práci s citlivými vlákniny oka tip alebo gumy tip. Alebo len v prípade, že ste stratili spp, ale stále majú náhradné magnetickým uzáverom spp na použitie. 【Rozmery a Balík] vyzýva Dĺžka:7.09"(180 mm); Barel Priemer:0.35"(8.9 mm);Tip Priemer:1.45 mm; Hmotnosť:16 g ---Vyrobené z nehrdzavejúcej medi a ocele, žiadne plastové diely, skutočný pero pocit. Ideálny pre poznámky pričom a skicovanie aplikácie. ※ Package: 1 na pero, 1 na magnetický uzáver uzáver so tip, 1 micro USB nabíjací kábel 1 užívateľská príručka.

9

99

Štítky: ipad vzduchu 4 clavier ceruzka, asus stylus, 84 cm, acer pero, ipad vzduchu 4 pokrytie pero, ipad gen 1 pero vzduchu, vedúci stylus, huawei honor waterplay, dotykové pero, nib tip náhrada za apple ceruzka.


( 0 Hodnotenie )

Počet