Jasné, Akrylová vaňa Zásobník Caddy S Kovovou Rukoväťou,Lucite Kúpeľňa Zásobník Rack(Eco-friendly,potravinárska Akosť materiálu)

€142.66


Zákazku Odolné priehľadný Akrylový vaňou Zásobník Caddy S Kovovou Rukoväťou,Lucite Kúpeľňa Uterák Rack - 76/82wX20d cm(Eco-friendly,potravinárska Akosť materiálu)

Tento vaňou zásobník je vyrobený z odolného hrubé jasné, akryl, s leštené hrany, aby sa zmestili na väčšine vaňa veľkosti.môžete umiestniť svoje knihy, piť,mydlom,uterák alebo oleja atd. na tácku pre váš jednoduchý prístup,vysoká transparentnosť,ľahko sa čistí a udržiava čistotu....

Rozmery: 76 cm / 82 cm dlhý,široký 20 cm

Materiál: Vyrobené z hrubé priehľadný akrylový panel,kovové rukoväte

(Eco-friendly,potravinárska Akosť materiálu)

(Milí priatelia,Od rôznych vaňou veľkosť,takže pred vašej objednávky,prosím, pozrite sa na šírku váš vaňou prvý,a potom vybrať vhodné veľkosti preto,Ak sa nájsť všetkých dostupných veľkostiach, nemôže pracovať,neváhajte a kontaktujte nás na zákazku ALEBO pošlite nám e-mail na

sales2 na acrylicterrace.com so svojimi rozmermi pre cenovú ponuku,vďaka).

Ďalšie Detaily:

Predpokladám, že vás môžu tiež zaujímať nasledovné model,

O Zásielke:

1 - Pretože vysoké hodnoty akryl nábytok a iný tovar v našom obchode,ako aj v snahe zabezpečiť našim zákazníkom bude mať dobrý zážitok z nakupovania,tak sme len vybrať 3 spoľahlivou kuriérskou spoločnosťou (DHL,Fedex,UPS), ako náš hlavný spôsob dopravy.

2 - čas spracovania budú 2-3 dní po zaplatení overenie.

3-TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a môže sa líšiť, a to najmä počas prázdnin.

4-My len loď na www.ozvucenieaosvetlenie.sk potvrdenej objednávky adresy. Ak chcete zmeniť adresu, pls pošlite nám e-mail s 24 hodín po vykonaní platby.

5-Dane a skryté poplatky nie sú zahrnuté v predajnej cene. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, aké dodatočné náklady, bude pred ponúkanie/nákup.

Špeciálne Upozornenie Pre Všetkých Kupujúcich :

1-Kupujúci by mal skontrolovať tovar pri jeho doručení,ak nejaké chyby alebo poškodenia,pls fotografie a robiť nárok miestneho Express spoločnosť naraz..

2, Okrem škody,ak iné unsatisfactions,Prosím, kontaktujte nás bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálne alebo negatívne spätné väzby alebo SPORU. Prosím nezabudnite predložiť ", aby spor" priamo bez akéhokoľvek kontaktu s nami . Ďakujeme.

3-Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! A sľub ponúknuť najlepšie služby pre vás.

Štítky: rack sprcha, skladovanie potravín, acryl zásobník, na nechty, akryl zásobník, držiak na pero, váš telefón zásob, dekor zásobník, 6 akryl rack, zlatý podnos, vaňa zásobník.


( 1 Hodnotenie )

Počet