Tvár Fotón RF Rádio Frekvencia EMS Mezoterapia Led svetelná Terapia Ultrazvukové Vibrácie Zdvíhacie Omladenie Pleti Firma Masér

€30.53


Tvár Fotón RF Rádio Frekvencia EMS Mezoterapia Led svetelná Terapia Ultrazvukové Vibrácie Zdvíhacie Omladenie Pleti Firma Masér

Funkcia:

【4 v 1 Multifunkčný Dizajn] vyzýva Tento silný krásy nástroj je navrhnutý s 4 inovovaná technológia: RF, LED IPL, EMS micro-meny, a mikro-vibračná masáž.

【Silné Funkcie] vyzýva veľkým pomocníkom pre anti-aging, pružnosť pokožky získať, lifting a spevnenie, zubov a na mieste-vyblednutiu, zmenšuje póry, a oči, pokožku chráni.

【Vedeckých Dizajn] vyzýva LED displej pre pohodlné použitie, ergonomický strane drieku pre ľahké držanie, viac zaoblené masér kruh pre efektívne masáže.

【High-tech Dizajn] vyzýva Mikro-vibráciami technológie pre lepšiu absorpciu kože a krvného obehu; mikro-aktuálne pre zlepšenie pleti; farba LED terapia v rôznych wavebands prenikne do hĺbky kože pre zlepšenie pleti; RF pre zápal diminishment.

【Prenosné & Odolný Používať] vyzýva nízka hmotnosť a USB nabíjanie režime je vhodné pre to, aby sa vykonať kedykoľvek a kdekoľvek so sebou. 2 hodiny plné nabitie zabezpečuje 1-2 hodiny pomocou.

4 Funkčné Režimy

Zelený indikátor: pri použití s produktom s zubov funkcia je užitočná pre lepšiu absorpciu kože.

Červený indikátor: zvyšuje pružnosť pokožky, vhodné pre pleť absorbovať účinné zložky. Dobrý spôsob, ako k vyblednutiu škvŕn, zlepšenie krvného obehu, a redukujú tmavé kruhy.

Modrý indikátor: používanie výrobku s anti-wrinkle funkciu. Zvýšiť pružnosť pokožky a upokojujú pokožku.

Všetky svetlá ukazovateľ: komplexne starostlivosti o pleť.

Poznámka:

Prepínač režimu do polohy VYPNUTÉ a nabíjanie po použití.

Nie neponárajte ho do vody alebo umyť tečúcou vodou.

Použiť bezprašnou handričkou na čistenie všetkých kozmetických zvyšky na zariadení.

Špecifikácia:

Materiál: ABS

Napätie: DC5V

Výkon: 3W

Kapacita batérie: 1200mAh

Čas nabíjania: 2 hodiny

Pomocou čase: 1-2 hodiny

Pomocou za čas: 10 minút

Obsah Balenia:

1 x hlavné zariadenie

1 x make-up bavlna(vrece)

1 x USB kábel

1 x oko chránič maska

Balené v originálnej škatuli.

Štítky: beauty ultrazvuková terapia prístrojom, tvár led terapia, ultrazvuk stroj ultrazvuková terapia, mini puška rozsah, emsculpt, tvár pary, d16, mieška viazané, dhl, zdravotnícke zariadenia, ultrazvukové.


( 1 Hodnotenie )

Počet