Hračka Stroj Bublina Skladovanie Jar Candy Dávkovač Roztomilý Sladkosti Deti Loptu Deti Darček Cukríky Box Na Fľaše

€4.57


Hračka Stroj Bublina Skladovanie Jar Candy Dávkovač Roztomilý Sladkosti Deti Loptu Deti Darček Cukríky Box Na Fľaše

Ak sa vám páči táto položka, prosím, pridajte ho do svojho "Zoznamu Želaní"

Ak sa vám páči náš obchod, prosím, pridajte ho do svojho "Uložiť Zoznam"

Hlavné telo hračka je vysokokvalitného ABS plastu,je bezpečný pre deti používať.

Hračka je spôsobiť, že dieťa záujem.

Ľahký-k-rozumieť prevádzkový režim, môže vykonávať ruka-oko koordinačné schopnosti, rodič-dieťa interakcii, a zvýšiť každý ostatné " pocity a tichým porozumením.

Materiál: ABS Plast

Veľkosť: je to mini veľkosti.

Package Zahrnuté:

1 x Loptu Uchopovač Stroj Hračky

Poznámka: tlačidlá hračiek budú rôzne s rôzne výrobné linky. Pošleme ich náhodne , ako biela / žltá.

1. Príprava Čas: potrebujeme 2-5 pracovné dni na prípravu objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň. 2. Dodacia lehota: ako budeme loď vašej objednávky, sa musíme pripraviť vaše produkty, robiť prísne kvality-kontrolné testy a starostlivo package položky. Čas potrebný na prípravu vaše položky, doprava je samostatné od doby dodania, ale nebojte sa, čas nebude dlho. Ďakujeme za pochopenie!

1. Príprava Čas: potrebujeme 2-5 pracovné dni na prípravu objednávky podľa našich mnohých objednávky každý deň.

2. Dodacia lehota: ako budeme loď vašej objednávky, sa musíme pripraviť vaše produkty, robiť prísne kvality-kontrolné testy a starostlivo package položky. Čas potrebný na prípravu vaše položky, doprava je samostatné od doby dodania, ale nebojte sa, čas nebude dlho. Ďakujeme za pochopenie! 1.Ako vaša odozva je naozaj pre nás dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr. Vďaka! 2.Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém a uspokojiť vaše potreby.

Štítky: bdsm pad, loptu dieťa, biliard darček, candy dávkovač veľké, bearr zábavné hračky, candy machin, malé automat hračky, dospelých candy grabber, 20 km rc auto, balao vianoce.


( 2 Hodnotenie )

Počet