Feitex Pôvodné Bazin Riche Getnzer Kvalitnej Tkaniny African Party Oblečenie Nové Bavlna Damask Shadda Guinea Brocade 2020 Nouveau

€54.19


Pôvodné Bazin Riche Getnzer Kvalitnej Tkaniny Africká Strana Odev, Textílie, Nové Bavlna Damask Shadda Guinea Brocade 2020 Nouveau FEITEX

Názov položky : Feitex Royal Diamond Číslo Položky : FYCD96W0105-C Tkaniny Materiál : Africké Bavlna Brocade Kvalita : 100% česaná bavlna,Vysoko kvalitné, Lesk, Vôňu a olej dokončovacie práce. Šírka : 55"/56" (138 cm/140 cm) Package : 5yards/10yards/5meters jedného vrecka(10 metrov=9.144 metrov) , Africkej Guinei Brocade, Balenie, Farba : (Ostatné farby,prosím kontaktujte nás, alebo zanechať správu) Dizajn : Nový,Móda,Populárne pre Bazin Riche Getzner. Doručenie náhodne. Použitie : Africké Tradičný Odev, Textílie, Módne Oblečenie pre Príležitosti, Svadby, Párty. Doručenia : trvá 5-9 dní na dodanie.

Upozornenie:Naša doprava zadarmo výrobkov neobsahuje žiadne dovozné dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,maklérske poplatky,clo a dane pre dovoz do vašej krajine.Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.

Na všetok tovar poskytujeme fotografií pre profesionálnych fotografov, starostlivo fix systému a farbu, ako ďaleko, ako je to možné a skutočné komodity úprava, fyzikálno. Pretože svetlo lampy, displej farebné odchýlky, osobné chápanie rôznych farieb,objekt môže existovať nejaké farebné fotografie, s týmto problémom nepatrí do komodít kvality problém, konečné farby s samotného tovaru, ktorý sa má prednosť. Prosím, láskavo pochopiť.

1. Sme závislí na spokojnosti zákazníkov, aby uspeli. Preto svoju pozitívnu spätnú väzbu z 5 HVIEZDIČIEK je veľmi dôležité pre nás. Ak ste stratifikované s našimi položky, venujte Prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. 2. Prosím, nenechávajte neutrálne alebo negatívne pripomienky predtým, ako sa obrátite s nami. Budeme robiť všetko, čo sme mohli a s vami spolupracovať, riešiť akýkoľvek problém. Odoslať záporná spätná väzba nie je neskoro, ak problém nie je vyriešený.

Štítky: Damask Textílie, getzner shadda, africké voil čipky tkaniny vysokej kvality 2020, africké tkaniny tlače, ankara textílie, africké čipky textílie 2020 vysokej kvality lappa, tkaniny jacquard, brocade damask textílie, ženy afrike obaly, textílie štít.


( 1 Hodnotenie )

Počet