LANBENA Akné Ihly Akné Extractor Odstraňovač Nástroj, Dvojité Hlavu Ihly Vysokej Kvality Blackhead Poškvrny Odstraňovač Uher Ihly 4pcs/set

€3.43


LANBENA Akné Ihly Akné Extractor Odstraňovač Nástroj, Dvojité Hlavu Ihly Vysokej Kvality Blackhead Poškvrny Odstraňovač Uher Ihly 4pcs/set pre Starostlivosť o Pleť Nástroj

▶ Vysoko kvalitnej nerezovej ocele, protišmyková rukoväť a dvojité hlavu ihly, nebude poškodeniu pokožky

★ Informácie O Výrobku

Názov produktu: ružové zlato dvojité hlavu ihly Výhody Produktu: Odstrániť Blackhead / Uher/Akné Veľkosť produktu: 145X25MM Produkt Materiál: Vysoko kvalitnej nerezovej ocele,nebude poškodeniu pokožky Suritable Pleti: Všetky typy pleti Teplé Tipy: 1. Je potrebné disirfection a čistenie bcfore a po použití. 2. Carefuly uchovávať, aby sa zabránilo náhodnému úrazu.

★ 4 kusy Rose gold dvojité hlavu ihly

1. Iný štýl pomôcť odstrániť blackhead, uher a akné ľahko. 2. Pekná a protišmyková rukoväť. 3. Ľahké prijať a používať, nebude k poškodeniu pokožky.

★ Detaily produktu

Číslo 1: Odstrániť blackhead & Punkcia pupienok a poisťovne. Číslo 2: Punkcia pupienok a akné & Odstrániť pupienok a akné. Číslo 3: Punkcia pupienok a akné & Odstrániť blackhead. Číslo 4: Odstránenie pupienok a akné & Odstrániť pupienok a akné.

★ 4 kusy Rose gold dvojité hlavu

▶ Profesionálne Odstrániť blackhead pupienok a akné súprava náradia 1. Iný štýl pomôcť odstrániť blackhead, uher a akné ľahko. 2. Je potrebné dezinfekciu a čistenie pred použiť, alkoholu bude lepšie. 3. Starostlivo uchovávať, aby sa zabránilo náhodnému úrazu. 4. Dezinfekcia a čistenie po použití, a uložiť ho do poľa.

★ Jednoduché kroky, riešiť problém blackhead, uher a akné

KROK 1: naneste horúci uterák na tvár po vyčistiť tvár, počkajte 10 minút; KROK 2: vyberte rose gold dvojité hlavu ihly, používanie alkoholu na dezinfekciu to; KROK 3: zistite, uher a akné, punkcia jemne; KROK 4: Potom použite kruh hlavu odstrániť pupienok a akné dôkladne; KROK 5: Po tom, umyte si tvár teplou vodou a aplikujte horúci uterák na tvár; KROK 6: Aplikujte aloe vera gél na tvár, upokojenie pokožky a zmenšenie pórov; STEP7: Nakoniec, dezinfekcia a čistenie po použití, a uložiť ho do poľa.

Štítky: sugador de cravos, krém lanbena, de cravo, zub zásobník, lanbena pre odstránenie akné, masku na tvár lanbena, lanbena maska, lanbena bielenie zubov podstate prášok ústne hygien, LANBENA, sugador de cravo.


( 0 Hodnotenie )

Počet